Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok izle (2018)

rek
rek
rek
rek
rek
5.7 /10 66
Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok izle (2018)

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi İzle

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi izle Hikayemizin kahramanları Handan Hanım, Leyla ve Salim’dir. Hayat ikisinin yollarını talihsiz bir olayla birleştirecektir. Salim, cinayet masasında çalışan bir dedektiftir. 30 yaşında olan karakterimiz, içine kapanık durmakta ve asosyal olmasıyla bilinmektedir. Kendi içinde birtakım sorunlarla mücadele eden karakter, eşinden kısa zaman önce ayrılmıştır ve 3 yaşında minik de bir kızı vardır. Salim’in sıkıntıları bunlarla da sınırlı değildir ve sürdürmekte olduğu göz tedavisi olumlu bir sonuç vermeyecektir. Kısacası ilerleyen süreçle birlikte Salim’in kör olması kaçınılmaz olacaktır.
Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi İzle

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi full Hd İzle

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi full hd Bütün sorunlarla baş etmeye çalışan Salim, diğer taraftan da mesleğini yerine getirmeye devam etmektedir. Kendisine verilen son görevle birlikte esrarengiz bir cinayet soruşturmasını yürütecektir. Kısa süre önce öldürülen adamın karısı Handan Hanım görme engelli bir piyanisttir. Bu özelliği sayesinde Salim, ona karşı derin duygular beslemeye başlayacaktır. Handan Hanım, oldukça modern ve sanat düşkünü bir karakterdir.
Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi Full Hd İzle

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi Tek Parça izle

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi tek parça izle Dava ilerledikçe Salim, yeni yeni ipuçlarına ulaşacaktır. Bu sırada Handan Hanıma karşı da sırılsıklam aşık olacaktır. Handan hanım ona yüz vermemektedir. Olaylar ilerledikçe de bir numaralı katil olarak görülen karakterin karısına kafayı takacaktır. Leyla isimli bu karakterde görme engellidir. Salim bir tarafta ne zaman kör olacağını bilmeden soruşturmaya devam edecek ve diğer tarafta ise hem kör hem fahişe olan annesiyle aynı kaderi paylaşacağından yıkılacaktır.
Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
4 Yorum
Cnsu
15 Kasım 2019

Harika bir film