Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok izle

SUPER FHD Alternatif FRAGMAN
5.7 /10 67
Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok izle

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok izle, ❤ Fatih Artman Demet Evgar Yerli Türk Dram Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi Full HD 1080p olarak Netflix izle.

Hikayemizin kahramanları Handan Hanım, Leyla ve Salim’dir. Hayat ikisinin yollarını talihsiz bir olayla birleştirecektir. Salim, cinayet masasında çalışan bir dedektiftir. 30 yaşında olan karakterimiz, içine kapanık durmakta ve asosyal olmasıyla bilinmektedir. Kendi içinde birtakım sorunlarla mücadele eden karakter, eşinden kısa zaman önce ayrılmıştır ve 3 yaşında minik de bir kızı vardır. Salim’in sıkıntıları bunlarla da sınırlı değildir ve sürdürmekte olduğu göz tedavisi olumlu bir sonuç vermeyecektir. Kısacası ilerleyen süreçle birlikte Salim’in kör olması kaçınılmaz olacaktır.

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok Konusu Özeti

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı filmi izle konusu; Bütün sorunlarla baş etmeye çalışan Salim, diğer taraftan da mesleğini yerine getirmeye devam etmektedir. Kendisine verilen son görevle birlikte esrarengiz bir cinayet soruşturmasını yürütecektir. Kısa süre önce öldürülen adamın karısı Handan Hanım görme engelli bir piyanisttir. Bu özelliği sayesinde Salim, ona karşı derin duygular beslemeye başlayacaktır. Handan Hanım, oldukça modern ve sanat düşkünü bir karakterdir.

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi Full Hd İzle

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok Oyuncu Karakterleri

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok Full HD izle oyuncuları olarak; Dava ilerledikçe Salim, yeni yeni ipuçlarına ulaşacaktır. Bu sırada Handan Hanıma karşı da sırılsıklam aşık olacaktır. Handan hanım ona yüz vermemektedir. Olaylar ilerledikçe de bir numaralı katil olarak görülen karakterin karısına kafayı takacaktır. Leyla isimli bu karakterde görme engellidir. Salim bir tarafta ne zaman kör olacağını bilmeden soruşturmaya devam edecek ve diğer tarafta ise hem kör hem fahişe olan annesiyle aynı kaderi paylaşacağından yıkılacaktır.

Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok filmi konusu analizi ve sinemalar beyazperde ve ekşi yorumları sizin için derledik, Ayrıca Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok imdb puanı istatistikleri ve Netflix izleme seçeneğiyle 1080p Full HD olarak Sansürsüz olarak 720p kalitede izleyebilirsiniz.

 • Türler Yerli Filmler, Dram, Gerilim, Komedi

 • Yönetmen: Onur Ünlü

 • Oyuncular: Fatih Artman, Incinur Dasdemir, Demet Evgar, Ezgi Eyüboglu, Furkan Kalabalik, Aysenil Samlioglu, Hare Sürel, Umut Temiz, Turgut Tuncalp, Özgür Emre Yildirim

 • Yapım Yılı
  2017
 • IMDb Puanı
  5.2
 • Film Süresi
  83 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
2 Yorum
Mehmet yukeli
12 Ağustos 2021

Film Çok güzel, oyunculuklar hariha, izlemenizi tavsiye ederim.

Cnsu
15 Kasım 2019

Harika bir film