Asla Gözlerini Kaçırma Filmi izle

14
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Asla Gözlerini Kaçırma Filmi izle

Asla Gözlerini Kaçırma filmi İzle

Asla Gözlerini Kaçırma filmi full hd Hikâyemiz Nazilerin gölgesindeki Almanya’da geçmektedir. Kurt Barnert adındaki ünlü bir sanatçının, başrol olduğu ve karısı Ellie’nin de ona eşlik ettiği kışkırtıcı bir filmdir. Kahramanımız ailesiyle birlikte, Doğu Almanya’dan kaçarak Batı Almanya ‘ya yerleşmiştir. Küçük yaşlardan itibaren, sanat eserlerini büyük bir hayranlıkla ilgilenmiştir. Ancak çocukluk yılları Nazilerin baskılarıyla geçmiştir. Sanatçı, gençlik döneminde daha çok komünizmi benimsemiştir.
Asla Gözlerini Kaçırma filmi İzle

Asla Gözlerini Kaçırma filmi Full Hd İzle

Asla Gözlerini Kaçırma filmi izle Olaylar tamamen Kurt ve Ellie’nin birbirlerine ilk bakışta âşık olmalarıyla başlayacaktır. Onlar ilişkilerinden çok memnunlardır ancak karşı çıkan insanlar oldukça fazladır. Genç kızımız Ellie’nin babası Profesör Seeband, bu insanlar arasından sadece biridir. Kızının Kurt’la evlenmesini değil muhatap olmasını dâhi istemeyecektir. Klasik bir kız babası formunda elinden gelen bütün planları uygulayacaktır. Oysa Kurt’un geçmişiyle arasında fazlaca bağ bulunmaktadır. Geçmişte Profesör ’ün, Kurt’a karşı işlediği ürkütücü bir sır bulunmaktadır.
Asla Gözlerini Kaçırma filmi Full Hd İzle

Asla Gözlerini Kaçırma filmi Tek Parça izle

Asla Gözlerini Kaçırma filmi tek parça izle Kurt ve Ellie artık baskılardan iyice bunalmışlardır. Hatta kaçıp yeni bir hayat kurmaya bile kalkışacaklardır. Yetenekli genç sanatçımız Kurt ne zaman çalışmalarına başlasa Nazi rejimi ve Naziler aklına gelmektedir. Bu travmalardan ne yapsa da kurtulamaz. Kısa süre sonra bir de evlat sahibi olacak olan Kurt’un, şimdikinden daha güçlü olması gerekecektir. Kesik kesik görüntüler anımsayan kahramanımız belki de bu sır perdesini gerçekten aralayabilecektir.
Asla Gözlerini Kaçırma filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.3 /10 Toplam oy: 23

Tür: 2019 Film izle, Dram, Gerilim, Yeni Filmler

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Florian Henckel von Donnersmarck

Oyuncular: Tom Schilling, Paula Beer, Sebastian Koch, Saskia Rosendahl, Oliver Masucci

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Asla Gözlerini Kaçırma Filmi izle” filminde 178 Yorum bulunuyor.
 1. Nuran

  çok güzel bir film

 2. sinan

  haydi bakalım

 3. Yelda

  Açında yapalım.

 4. sude

  teşekkurler

 5. zeynep

  şahane bir film

 6. fehmi

  harika