Asla Yaşlanma – Never Grow Old Filmi izle (2019)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Asla Yaşlanma – Never Grow Old Filmi izle (2019)

Asla Yaşlanma – Never Grow Old filmi İzle

Asla Yaşlanma – Never Grow Old filmi izle Patrick Tate isimli karakter, yıllar önce İrlanda’dan göç ederek Amerika’ya yerleşmiştir. Vahşi batıda kurduğu yaşamın yanında, hayatının aşkıyla da tanışarak, dünya evine girmiştir. Eski yaşantısını arkasında bırakan karakter, eşiyle yepyeni bir hayata atılmıştır. Kasabada yer alan tek cenazeci ve marangozdur. Bu nedenle de kazancı geçinmeleri için yeterli olmaktadır. Karısı ve iki çocuğuyla, kasabaya uyum sağlamaya çalışan Patrick, İrlandalı olması bahane gösterilerek, kasaba sakinleri tarafından dışlandığını hissetmektedir.
Asla Yaşlanma - Never Grow Old filmi İzle

Asla Yaşlanma – Never Grow Old filmi full Hd İzle

Asla Yaşlanma – Never Grow Old filmi full hd Her şeyin kendisi için olumsuz seyrettiği zaman da aşırı muhafazakâr peder ve çanak tutanlarla başı belaya girecektir. Peder tarafından, kısa bir süre önce kasabada her türlü alkol, kumar ve fuhuş yasaklanmıştır. Kasabanın yönetimi tamamen diktatörlük sürdürülerek, yürütülmektedir. Dutch Albert ile belalı iki arkadaşının, kasabadan geçerken konaklamaya karar vermeleri, kasaba halkını daha büyük bir kaosa sürükleyecektir. Dutch Albert, pederin tek adam yönetimini, fırsata çevirebilecektir.
Asla Yaşlanma - Never Grow Old filmi Full Hd İzle

Asla Yaşlanma – Never Grow Old filmi Tek Parça izle

Asla Yaşlanma – Never Grow Old filmi tek parça izle Peder tarafından yasaklanan bütün şeyler, Dutch Albert tarafından canlandırılmaya çalışılacaktır. Kasabayı tamamen kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya başlayan karakter, kötülüklerle birlikte gelecek ve kafasının istediği kişiyi öldürebileceğini düşünecektir. Patrick, ailesinin muhafaza edilmesi adına Dutch ile dost rolü oynamaya çalışacaktır. Ancak bir taraftan da kasaba halkının gördüğü zulüm zoruna gitmektedir. Bunun için bazı itiraflarda bulunacaktır.
Asla Yaşlanma - Never Grow Old filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.3 /10 Toplam oy: 63

Tür: Aksiyon, 2019 Film izle, Türkçe Altyazılı, Western

Yapım: 2019 - İrlanda

Yönetmen: Ivan Kavanagh

Oyuncular: Emile Hirsch, John Cusack, Déborah François

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Asla Yaşlanma – Never Grow Old Filmi izle (2019)” filminde 10 Yorum bulunuyor.
 1. veysel

  Harika bir film olduguna eminim.

 2. zaza

  çok güzwel

 3. Adem

  İyiyiymiş,

 4. adem

  Fena değilmiş.

 5. asil kurt

  kaliteli filme benziyor