Aslan Çocuk Türkçe Dublaj izle (2019)

1
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Aslan Çocuk Türkçe Dublaj izle (2019)

Aslan Çocuk filmi İzle

Aslan Çocuk filmi izle Hikâye afacan bir yavru aslanın, macerasını aktaracaktır. Kid Mane adındaki yavru aslan, kendi halinde bir yaşama sahiptir. Kafasının estiği şekilde yaşamayı benimsemiştir. Şimdilerde daha çok başını sokabileceği bir yer aramanın derdine düşecektir. Bu süreç, başına bin türlü de bela getirecektir. Fakat çevresel faktörlerden korunmak için en temel ihtiyacı barınacak bir yerdir. Bulabilmek adına yolculuğa çıkacaktır.
Aslan Çocuk filmi İzle

Aslan Çocuk filmi full Hd İzle

Aslan Çocuk filmi full hd Tuckerville adındaki kasabaya doğru ilerleyen Kid Mane, kasabanın henüz şerifinin olmadığını gözlemleyecektir. Büyük kasabada batı tarafından yana tercihte bulunacaktır. Yeni insanlarla tanışacağı ve yepyeni bir işe gireceği için fazlasıyla heyecanladır. Kid Mane, şehre alışmaya çalışırken, Tuckerville kasabasının yeni şerifi ilan edilecek ve büyük bir heyecan yaratılacaktır. Şeriflik görevine Bayan Clarabelle getirilerek, büyük bir şaşkınlık gözlemlenecektir. Kendisine bu süreçte Hâkim Ryken, Scarlet ve Kid Mane eşlik edecektir.
Aslan Çocuk filmi Full Hd İzle

Aslan Çocuk filmi Tek Parça izle

Aslan Çocuk filmi tek parça izle Kasabalıların, huzur ve güveni tesis etmek için güç birliği yapmaları üzerinde duracaktır. Kasabada yaşanabilecek her türlü aksiliğe karşı önceden hazırlık yapacaktırlar. Çünkü, kasabaları kolay yoldan para çalma peşinde olan karakterlerin, meskeni olmaya başlamıştır. Adalet için canları pahasına mücadele edecek karakterlere de kasabalılardan da sonsuz destek gelecektir. Artık Tuckerville, yepyeni bir yapılanmaya giderek, diğer çevre kasabalara da örnek olmaya başlayacaktır. Kid Mane de olgunlaşma sürecine girecektir.
Aslan Çocuk filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 3.3 /10 Toplam oy: 3

Tür: Animasyon

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: James Snider

Oyuncular: Jacop Whiteshed, Víctor Merchán, Simon Hill

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Aslan Çocuk Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. john

  gerçekten de güzel

 2. emn

  harika

 3. Asli

  Film guzelmis

 4. asd

  zxzx