Sitemizde şuan toplam 1507 film bulunmaktadır.

Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı Full HD izle (2019)

Asteriks Sihirli İksirin Sırrı filmi İzle

Asteriks Sihirli İksirin Sırrı filmi izle Hikâyede Galyalıların, başlarına gelen musibetler ele alınacaktır. Kendileri tarihin gelmiş geçmiş en güçlü ırklarından birisidir. Bu güçlerini, kendilerine has kullandıkları büyülü iksirlerine borçludurlar. Tarih boyunca iksirin sırları, kendi içlerinde saklı kalmıştır. Galyalılar, yavaş yavaş dünyanın egemenliğini elleri altına almaya çalışmaktadırlar. Büyükfix ise gidişattan memnun değildir. Topluluğunu önlemek için girişimlerde bulunacaktır. Fakat, yaşı iyice geçkin duruma gelmiştir. Artık kendisini yorgun hissetmektedir.
Asteriks Sihirli İksirin Sırrı filmi İzle

Asteriks Sihirli İksirin Sırrı filmi full Hd İzle

Asteriks Sihirli İksirin Sırrı filmi full hd Büyülü iksirin sırrının peşinden giden Oburiks, Asteriks ve Büyüfix beklenmedik olaylara tanık olacaklar. Büyükfix, iksir yolunda küçük bir kaza geçirecektir. Bu kaza çapı küçük olsa da sonucu yaşından dolayı ağır olacak ve ayağında bir aksama meydana gelecektir. Büyüfix, bilgeliğinden ilham alarak, bu durumun bir işaret olduğunu hissetmeye başlayacaktır.
Asteriks Sihirli İksirin Sırrı filmi Full Hd İzle

Asteriks Sihirli İksirin Sırrı filmi Tek Parça izle

Asteriks Sihirli İksirin Sırrı filmi tek parça izle Büyülü iksirin sırrı, Büyüfix’in ağır sakatlanmasıyla kaderine terk edilmek istenilmeyecektir. Büyüfix, bu konuda güvenebileceği kişileri seçmeye çalışacaktır. Ancak çevresinde Asteriks ile Oburiks dışında hiç kimseye güvenmemektedir. İki kafadar, Büyüfix’in direktiflerini can kulağıyla dinleyip, üzerlerine düşeni yapmaya hazır olsalar da kendilerini neyin beklediği konusunda en ufak bir fikirleri dahi yoktur. Bugüne kadar çıktıkları, en zorlu yolculuğa çıkacaktırlar. Diğer taraftan da insanların kaderlerini, kendi ellerinde tuttuklarının bilincinde olacaklar. İyilik adına, görevlerini yerine getirmeden dönmeyecekler.
Asteriks Sihirli İksirin Sırrı filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Animasyon, Aile, Macera

Yapım: 2019 - Fransa

Yönetmen: Louis Clichy, Alexandre Astier

Oyuncular: Bernard Alane, Christian Clavier, Guillaume Briat

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?