Astral Seyahat izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Astral Seyahat izle

Astral Seyahat filmi İzle

Astral Seyahat filmi izle Aslı, Çiğdem ve Ece üç yakın arkadaştır. Karakterler, son zamanlarda astral seyahat üzerine yoğunlaşmıştırlar. Dünyada popülerliği artarak devam eden astral seyahat çılgınlığı, kendilerinin de dikkatini çekmiştir. Belli bir süre uğraşmalarının artından, amaçlarına ulaşmakta zorlanmamıştırlar. Ruhlarını, büyük bir başarıyla bedenlerinden ayırabilmeyi gerçekleştirecekler. Bunun sonucunda dünyanın farklı noktalarında, ruhlar hakkında keşiflere imza atacaklar. Bu durum, daha da derinlere inmelerine yol açacak.
Astral Seyahat filmi İzle

Astral Seyahat filmi full Hd İzle

Astral Seyahat filmi full hd Yaşadıkları sıra dışı ilk deneyimlerinin ardından, sık sık artık astral seyahat gerçekleştirecekler. Ancak bir gün kızlar, işlerin yolunda olmadığı bir durumla karşı karşıya kalacaklar. Aslı, astral seyahate çıktığı esnada paranormal olaylara şahit olmuştur. Özellikle de bu durumun etkisinden uzun süre çıkamayacaktır. Gördükleri ve yaşamış olduğu korku bile bu amaçtan geri dönmesine olanak tanımayacaktır. Yaşadıklarını Çiğdem ve Ece ile de paylaşacaktır.
Astral Seyahat filmi Full Hd İzle

Astral Seyahat filmi Tek Parça izle

Astral Seyahat filmi tek parça izle Genç kızlar, bütün yaşananları ciddiyi almadan, seyahatlerini sürdürmeye devam edecekler. Ancak kendilerine, bir kara büyü nedeniyle cin musallat olacaktır. Cin’in etkisi altına giren kızlar, hayatlarının en kötü anlarına şahit olacaklar. Fakat kendilerini içinde bulundukları durumdan kurtarabilmeleri için yeniden astral seyahat gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Aslı, Çiğdem ve Ece, cinin kendilerine yapmış olduğu kara büyünün etkisinden kurtulabilmek için büyük bir çaba gösterecekler. Aksi takdirde kendilerini bekleyen tehlikenin boyutlarını, az çok tahmin edebilecekler.
Astral Seyahat filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.2 /10 Toplam oy: 40

Tür: Korku, 2019 Film izle, Yerli Filmler

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 2.0

Yönetmen: Hasan Gökalp

Oyuncular: Pervin Abiyeva

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Astral Seyahat izle” filminde 90 Yorum bulunuyor.
 1. Ali

  Bakalım

 2. Roza

  filmin baslamasini bekliyoruz.

 3. fkdj

  faga g aerfrve r rtgr a

 4. Tolga

  Umarım güzeldir film

 5. Yare

  Mükemmel

 6. Yaren

  Bayıldım

 7. yasemin

  fdhn

 8. djokansafak61

  ssüpr sanırım gibi sanki biraz :):(:():(:()

 9. kkkkkkkk

  güzel bi filmr benziyo izliyip göreli

 10. pelin

  begendim