Ateşle Oynayanlar Türkçe Dublaj izle (2019)

3
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ateşle Oynayanlar Türkçe Dublaj izle (2019)

Ateşle Oynayanlar filmi İzle

Ateşle Oynayanlar filmi izle Hikayemizde karizmatik bir genç adamla tanışan, güzel bir kadının değişen yaşamı konu edilecektir. Ella isimli karakter, babası Ivo’nun mülk sahibi olduğu bir kafeyi hem işletmekte hem de garsonluk yapmaktadır. Genç kadın, iki görevi de başarılı bir şekilde yürütmektedir. Kısa süre sonra Abel isimli bir adamla tanışan Ella’nın, yaşamı köklü olarak değişecektir.
Ateşle Oynayanlar filmi İzle

Ateşle Oynayanlar filmi full Hd İzle

Ateşle Oynayanlar filmi full hd Ella, farkına varmasa da kumar aleminde yok olup gitmeye yaklaşmıştır. Üstelik diğer dünyadan, fazlasıyla soyutlanmaya başlamıştır. Âşık olduğu gencin gönlünü kazanmaya kalkışacak olan Ella, Abel ile ilk tanışmalarını deneyimleyecektir. Sonrasındaysa aykırı bir yaşamı sürdürmeye çalışacaktır. Her geçen gün daha fazla içine sürüklendiği kumar batağı, hayatının zindan olmasına yaklaştırırken, Ella aşkın sarhoşluğundan dolayı hiçbir şeyi önemsemeyecektir. İkili, kısa sürede bir çift olarak bugüne kadar yaşamadıkları kadar adrenalini bir anda yaşama karar verecekler.
Ateşle Oynayanlar filmi Full Hd İzle

Ateşle Oynayanlar filmi Tek Parça izle

Ateşle Oynayanlar filmi tek parça izle Normal hayatında standart bir düzene sahip olan Ella, yakışıklı Abel’in hayatına girmesiyle birlikte, bambaşka bir dünyada yolculuğa çıkacaktır. Adımını atacağı yeni dünya da en büyük güç adrenalin ve para olacaktır. Her ikisini başaranların, güzel bir varlık elde ettikleri Paris’in kumar mekanlarında, Ella’da göz kamaştıran zevklere kapılacaktır. Oynadıkları bir oyun sonucunda Ella, Abel’in karışık yapısından fazlasıyla etkilenecektir. Bu durum birbirlerine olan tutkularını ve bağlarını daha fazla arttıracaktır.
Ateşle Oynayanlar filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Gerilim

Yapım: 2019 - Fransa

Yönetmen: Marie Monge

Oyuncular: Tahar Rahim, Stacy Martin, Karim Leklou

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ateşle Oynayanlar Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. Mustsfa

  Çok güzel bir gibi

 2. Lütfi Can

  Güzel bir Fransız filmi.

 3. Ayşe

  Umarım güzeldir

 4. Orhn

  .

 5. Lolo

  İzleyebilen var mı?

 6. Marym

  Harika

 7. Aa

  Himm

 8. deniz

  başarılı

 9. Cmali

  Fransız filmi

 10. kemal

  başarılı

 11. Merve

  Umarım güzeldir