Auggie Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Auggie Türkçe Dublaj izle (2019)

Auggie filmi İzle

Auggie filmi izle Hikâyenin ana kahramanı Felix Greystone’dir. Kendisi uzun yıllar aynı şirkette çalışmıştır. Bunun yanında emekliliğe hak kazanmış fakat biraz daha zaman geçmesini beklemektedir. Ancak şirkette çıkan sorunlar nedeniyle, kendisinin erken emekliliği gündeme getirilip kabul edilmiştir. Felix Greystone’nin erken emekli edilmesi, karakterin planlarını da alt üst etmiştir. Çünkü, rutin boş vakitlerini neyle meşgul olarak geçireceği yönünde bir fikre sahip değildir.
Auggie filmi İzle

Auggie filmi full Hd İzle

Auggie filmi full hd Felix Greystone’ye, çalıştığı şirketten manidar bir hediye de takdim edilecektir. Bu emeklilik hediyesi, sanal bir arkadaştır. Karakter, bu hediyeye karşı başlarda fazlasıyla önyargılı davranacak ve memnun olmayacaktır. Fakat, ilerleyen dönemlerde kendisinin buna ihtiyacı olduğunu benimsemek zorunda kalacaktır. Bu nedenle de hediyeye uyum sağlamak gibi bir imaja bürünecektir.
Auggie filmi Full Hd İzle

Auggie filmi Tek Parça izle

Auggie filmi tek parça izle Normal şartlarda Felix Greystone’ye verilen bu sanal arkadaş, yalnızca hologram teknolojisi ve sanal gerçeklik gözlüğüyle görülebilmektedir. Felix ile sanal arkadaşı arasındaki samimiyet gitgide artmaya başlayacaktır. Bu zamana kadar tanık olunmayan şekilde Felix’in sanal arkadaşına âşık olması söz konusu olmuştur. Bu imkânsız ve kısıtlı aşk, doğrudan aile hayatını zedelemesine yol açacaktır. Felix, çevresinden gelen telkinlere kulak vermeden, emekliliğinin tadını sanal aşkıyla çıkarmak isteyecektir. Çünkü, kendisini onunla birlikte her koşula hazır ve dinamik olarak görmektedir. Bu süreçte, imkansız aşkının kendisine getireceği sonuçlara da katlanması gerekecektir.
Auggie filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.4 /10 Toplam oy: 5

Tür: Bilim-Kurgu, 2019 Film izle, Dram, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Matt Kane

Oyuncular: Larisa Oleynik, Richard Kind, Christen Harper

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Auggie Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. funda

    çok güzel biraz daha azdurursa daha iyi izlenir

  2. halil

    harika

  3. özgür

    harika