Avengement Türkçe Dublaj izle (2019)

44
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Avengement Türkçe Dublaj izle (2019)

Avengement filmi İzle

Avengement filmi izle Hikâyenin kahramanı Cain Burgess, yaşlı annesi ve Lincoln adındaki ağabeyinden başka hiç kimseye sahip değildir. Cain, bir süre geçimlerini boks ringlerinden kazanmaya çalışmıştır. Fakat en son ki maçında kalkıştığı hareket, kaleminin kırılmasına yetmiştir. Rakibine normal şartlarda yenilerek güzel bir para kaldırabilecektir. Öte yandan abisi çete lideri Lincoln sırf bu hareketinden dolayı, büyük paralar kaybetmiştir. Cain, hırsına yenik düşerek rakibini alt ettiğinde, sonrasında ne yapacağını bilememiştir. Yeni bir iş için daha, annesinden öneri alacaktır. Bu önerinin sayesinde abisinden borç para almaya gidecektir. Başlarda kızgın ağabey Lincoln, sıcak yanaşmayacaktır. Sonrasındaysa küçük bir iş yapması halinde borç verebileceğini söyleyecektir.
Avengement filmi İzle

Avengement filmi full Hd İzle

Avengement filmi full hd Cain’in sıfırdan kurması gerektiği bir hayatı olduğundan, bu paraya aşırı ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle de işi yapmaktan başka bir şansı yoktur. Bu parayla, kendisine yeni bir iş kurup, hayatını idame edebilecektir. Üstelik, iş çok basittir. Bir kadının çantasından, içi paralarla dolu mavi torbayı alarak küçük bir kapkaç yapacaktır.
Avengement filmi Full Hd İzle

Avengement filmi Tek Parça izle

Avengement filmi tek parça izle Cain, artık tamamen görevi yapacağından emin hissetmektedir. Bundan dolayı kadını beklerken öte yandan da gelecekteki hayatını düşünecektir. Cain, kadın radarına girdiğinde para dolu torbayı eline geçirmeyi başaracaktır. Fakat kadın inatçı bir şekilde Cain’in izini sürmeye devam edecek ve kovalamacadan asla vazgeçmeyecektir. Bu kovalamaca sonucunda kadına araba çarpacak ve işleri karıştıracaktır. Bu esnada Cain’de polisler tarafından enselenecektir. Cain, asıl gerçeği hapishanede öğrenecektir.
Avengement filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Aksiyon, Suç

Yapım: 2019 - İngiltere

Yönetmen: Jesse V. Johnson

Oyuncular: Scott Adkins, Craig Fairbrass, Thomas Turgoose

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Avengement Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 151 Yorum bulunuyor.
 1. Berna

  Harika bir film. Tavsiye ederim

 2. Berna

  Harika

 3. Berna

  Harikasın denyıl

 4. şener

  he

 5. a

  a

 6. kara

  harika bir film

 7. Zafer

  Çok güzel fillim

 8. emir yırci

  .cok basarılı

 9. Emre

  Güzel bir film

 10. Alper

  Film harika herkesin izlemesini tavsiye ederim

 11. Alper

  Sitenizdeki filmler harika