Avengement Türkçe Dublaj izle (2019)

10 /10 1
Avengement Türkçe Dublaj izle (2019)

Avengement filmi İzle

Avengement filmi izle Hikâyenin kahramanı Cain Burgess, yaşlı annesi ve Lincoln adındaki ağabeyinden başka hiç kimseye sahip değildir. Cain, bir süre geçimlerini boks ringlerinden kazanmaya çalışmıştır. Fakat en son ki maçında kalkıştığı hareket, kaleminin kırılmasına yetmiştir. Rakibine normal şartlarda yenilerek güzel bir para kaldırabilecektir. Öte yandan abisi çete lideri Lincoln sırf bu hareketinden dolayı, büyük paralar kaybetmiştir. Cain, hırsına yenik düşerek rakibini alt ettiğinde, sonrasında ne yapacağını bilememiştir. Yeni bir iş için daha, annesinden öneri alacaktır. Bu önerinin sayesinde abisinden borç para almaya gidecektir. Başlarda kızgın ağabey Lincoln, sıcak yanaşmayacaktır. Sonrasındaysa küçük bir iş yapması halinde borç verebileceğini söyleyecektir.
Avengement filmi İzle

Avengement Türkçe Dublaj izle

Avengement filmi full hd Cain’in sıfırdan kurması gerektiği bir hayatı olduğundan, bu paraya aşırı ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle de işi yapmaktan başka bir şansı yoktur. Bu parayla, kendisine yeni bir iş kurup, hayatını idame edebilecektir. Üstelik, iş çok basittir. Bir kadının çantasından, içi paralarla dolu mavi torbayı alarak küçük bir kapkaç yapacaktır.
Avengement filmi Full Hd İzle

Avengement Filmi Full HD izle

Avengement filmi tek parça izle Cain, artık tamamen görevi yapacağından emin hissetmektedir. Bundan dolayı kadını beklerken öte yandan da gelecekteki hayatını düşünecektir. Cain, kadın radarına girdiğinde para dolu torbayı eline geçirmeyi başaracaktır. Fakat kadın inatçı bir şekilde Cain’in izini sürmeye devam edecek ve kovalamacadan asla vazgeçmeyecektir. Bu kovalamaca sonucunda kadına araba çarpacak ve işleri karıştıracaktır. Bu esnada Cain’de polisler tarafından enselenecektir. Cain, asıl gerçeği hapishanede öğrenecektir.
Avengement filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - İngiltere
  • Film Dili
    Girilmedi
151 Yorum
Berna
8 Ocak 2021

Harika bir film. Tavsiye ederim

Berna
8 Ocak 2021

Harika

Berna
8 Ocak 2021

Harikasın denyıl

şener
16 Mayıs 2020

he

a
10 Mayıs 2020

a

kara
9 Mayıs 2020

harika bir film

Zafer
5 Mayıs 2020

Çok güzel fillim

emir yırci
4 Mayıs 2020

.cok basarılı

Emre
4 Mayıs 2020

Güzel bir film

Alper
3 Mayıs 2020

Film harika herkesin izlemesini tavsiye ederim

Alper
3 Mayıs 2020

Sitenizdeki filmler harika