Ay Lav Yu Tuu Tek Parça izle (2017)

10 /10 1
Ay Lav Yu Tuu Tek Parça izle (2017)

Ay Lav Yu Tuu filmi İzle

Ay Lav Yu Tuu filmi izle İbrahim ile Jessica arasındaki aşk her geçen gün alevlenmekte ve birliktelikleri mutlu bir şekilde devam etmektedir. Köyündeki hayatı terk edip, bambaşka bir hayatta kendini bulan İbrahim, her ne kadar kendi rahatı yerinde olsa da Tinne köyü içinde bir şeyler yapmak isteyecektir. İbrahim, Amerika’daki zamanlarında çok zor dönemlerden geçerek, çoğu meslekte tutunamamıştır. Köy sakinlerinin de kendisi gibi olmaması için parlak bir plan yapacaktır. Bu plan dahilinde Tinne sakinleri, şehir hayatına daha kolay uyum sağlayabilecektir.
Ay Lav Yu Tuu filmi İzle

Ay Lav Yu Tuu Türkçe Dublaj izle

Ay Lav Yu Tuu filmi full hd İbrahim ve Jessica, Tinne köyünü Amerikalı bir belediyeyle kardeş iki yaşam alanı olarak ilan etmek isteyecekler. Bu fikir Amerikan halkı için büyük memnuniyetlerle karşılanacaktır. Tinne’ye yapılacak destekler sonucunda, halk Amerika’da çalışma ve oturma iznini elde edebilecektir. Fakat önlerinde uzun soluklu bir eğitim maratonu bulunacaktır. Çünkü, bu izinleri alabilmelerinin en büyük şartı, farklı alanlarda düzenlenecek sınavlardan başarılı olmalarıdır.
Ay Lav Yu Tuu filmi Full Hd İzle

Ay Lav Yu Tuu Filmi Full HD izle

Ay Lav Yu Tuu filmi tek parça izle İbrahim, Amerika kısmını büyük oranda halledince, rotasını zaman kaybetmeden Tinne’ye çevirecektir. Fakat kendisinin iyi niyetle yapmış olduğu bir işlem, tüm köy halkının huzurunun kaçmasına neden olmuştur. Köyde yaşayan bütün sakinler İbrahim ile Jessica’nın evladı olarak gözükmektedir. İlk başlarda kimlik sahibi olabilmek adına her şeyi göze alan Tinne halkı, bu durum karşısında ikiliye adeta öfke saçacaktır.
Ay Lav Yu Tuu filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
49 Yorum
Sənan
29 Kasım 2020

Çok Güzel

Sənan
29 Kasım 2020

Güzel

Sənan
29 Kasım 2020

Muhteşem olmuş

Oguz
28 Kasım 2020

Güzel gayet

Oguz
28 Kasım 2020

Güzel bir filmmm

necat
21 Temmuz 2020

Çok güzel bir film

wasdd
17 Temmuz 2020

super

wsad
17 Temmuz 2020

super

mehmet
25 Nisan 2020

cok güzel olmus