Ay Lav Yu Tuu Tek Parça izle (2017)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ay Lav Yu Tuu Tek Parça izle (2017)

Ay Lav Yu Tuu filmi İzle

Ay Lav Yu Tuu filmi izle İbrahim ile Jessica arasındaki aşk her geçen gün alevlenmekte ve birliktelikleri mutlu bir şekilde devam etmektedir. Köyündeki hayatı terk edip, bambaşka bir hayatta kendini bulan İbrahim, her ne kadar kendi rahatı yerinde olsa da Tinne köyü içinde bir şeyler yapmak isteyecektir. İbrahim, Amerika’daki zamanlarında çok zor dönemlerden geçerek, çoğu meslekte tutunamamıştır. Köy sakinlerinin de kendisi gibi olmaması için parlak bir plan yapacaktır. Bu plan dahilinde Tinne sakinleri, şehir hayatına daha kolay uyum sağlayabilecektir.
Ay Lav Yu Tuu filmi İzle

Ay Lav Yu Tuu filmi full Hd İzle

Ay Lav Yu Tuu filmi full hd İbrahim ve Jessica, Tinne köyünü Amerikalı bir belediyeyle kardeş iki yaşam alanı olarak ilan etmek isteyecekler. Bu fikir Amerikan halkı için büyük memnuniyetlerle karşılanacaktır. Tinne’ye yapılacak destekler sonucunda, halk Amerika’da çalışma ve oturma iznini elde edebilecektir. Fakat önlerinde uzun soluklu bir eğitim maratonu bulunacaktır. Çünkü, bu izinleri alabilmelerinin en büyük şartı, farklı alanlarda düzenlenecek sınavlardan başarılı olmalarıdır.
Ay Lav Yu Tuu filmi Full Hd İzle

Ay Lav Yu Tuu filmi Tek Parça izle

Ay Lav Yu Tuu filmi tek parça izle İbrahim, Amerika kısmını büyük oranda halledince, rotasını zaman kaybetmeden Tinne’ye çevirecektir. Fakat kendisinin iyi niyetle yapmış olduğu bir işlem, tüm köy halkının huzurunun kaçmasına neden olmuştur. Köyde yaşayan bütün sakinler İbrahim ile Jessica’nın evladı olarak gözükmektedir. İlk başlarda kimlik sahibi olabilmek adına her şeyi göze alan Tinne halkı, bu durum karşısında ikiliye adeta öfke saçacaktır.
Ay Lav Yu Tuu filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Sermiyan Midyat

Oyuncular: Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Ayça Damgacı, Gizem Karaca, Bora Akkaş

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ay Lav Yu Tuu Tek Parça izle (2017)” filminde 49 Yorum bulunuyor.
 1. Sənan

  Çok Güzel

 2. Sənan

  Güzel

 3. Sənan

  Muhteşem olmuş

 4. Oguz

  Güzel gayet

 5. Oguz

  Güzel bir filmmm

 6. necat

  Çok güzel bir film

 7. wasdd

  super

 8. wsad

  super

 9. mehmet

  cok güzel olmus