Aydede Full HD izle (2018)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Aydede Full HD izle (2018)

Aydede filmi İzle

Aydede filmi izle Hikayemizin kahramanları küçük Bekir ve annesi Rabia’dır. Bekir, kendisinin Ay’a ulaştığını düşündüğü dedesinin peşinden gitmeye karar vermiştir. Bunun içinde türlü türlü hayaller kurmaktadır. Dedesi onun hayatında farklı bir konumda bulunmuştur. Çünkü babasını küçük yaşta kaybetmiş, bir tarafı eksik bir şekilde büyümektedir. Annesi Rabia, İlyas ismindeki babasıyla tuhafiye dükkânı işleterek geçimini sağlamaktadır. Zor şartlarla karşı karşıya olsa da oğlunun geleceği için yapmayacağı fedakârlık yoktur.
Aydede filmi İzle

Aydede filmi full Hd İzle

Aydede filmi full hd Huzurlu bir hayat yaşamaya çalışan ailemiz, İlyas dedenin ölümüyle adeta ikinci kez sarsılacaktır. Rabia, oğlu Bekir’in üzülmemesi için dedesi İlyas’ın Ay’a doğru yol aldığını ve artık Aydede olduğunu söyleyecektir. Henüz küçük yaşlarda olan Bekir ise bu durumu çocuk aklıyla kabul etmiştir. Üstelik filmlerden öğrendiği kadarıyla bisikletiyle birlikte dedesinin yanına Ay’a gitmek isteyecektir. Bunun için başını çok sayıda belaya sokar ve kendine zarar verir. Ne kadar çabalarsa çabalasın hayalini gerçekleştiremiyordur. Bütün sinirini ise tek başına onun sorumluluklarını yüklenen annesi Rabia’dan çıkarmaya kalkacaktır.
Aydede filmi Full Hd İzle

Aydede filmi Tek Parça izle

Aydede filmi tek parça izle Rabia, babasının acı kaybıyla birlikte maddi yönden de zorluk çekmeye başlamıştır. Aile üyelerinin de dahil olduğu miras kavgası uzun süre huzursuz kalmalarına neden olacaktır. Çareyi ablasıyla kura çekmekte bulan Rabia, kura sonucunda tüm mirası, evini ve tuhafiye dükkanını ablasına vermek zorunda kalacaktır. Bu dünyada evladından başka hiçbir şeyi kalmamıştır artık. Bütün bunlar yetmezmiş gibi birde saplantılı aşığıyla uğraşmak zorunda kalacaktır.
Aydede filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 8.0 /10 Toplam oy: 2

Tür: Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2018

Yönetmen: Abdurrahman Öner

Oyuncular: Ezgi Mola, Bilal Zeynel Çelik, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Reha Özcan, Mehmet Özgür

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Aydede Full HD izle (2018)” filminde 16 Yorum bulunuyor.
 1. zük

  mükemmel

 2. Onur

  Süpersiniz

 3. Betül

  .

 4. gülsüm"

  y

 5. Ünal

  Teşekkürler

 6. Berfu

  Merakla bekliyoruz saygilar

 7. Kaan selim

  Teşekkür ederiz

 8. mirat

  harika

 9. sevda

  Guzele benziyor

 10. seydanur

  kaliteli

 11. seydanur

  Yine başarılı oyuncular ve kalite

 12. saddsadas

  sadad

 13. Cuneyt

  Tesekkurker

 14. fgchgk

  y

 15. türkan erbay

  güzelmiş

 16. eko

  açlacakmı