Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü izle

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü izle

Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi İzle

Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi izle İcat edilen ileri teknoloji bir cihaz, iki ayı kardeşi ve Oduncu Vik isimli karakterleri küçültecektir. Oduncu Vik ve iki kardeş icat ettikleri cihazı test etmeye karar verirler. Hedef olarak üçü birlikte küçülecekler ve eski görkemlerinden eser kalmayacaktır. Üstelik bu halde bile birçok maceraya adım atmaktan geri kalmayacak, doğanın kaderinin dahi değişmesine neden olacaklardır. Şimdiki yaşantıları eskiye oranla biraz daha mütevazi olmak zorundadır. Çünkü kocaman dünyada minik bir varlık olmakta ve az imkana sahip bulunmaktalar.
Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi İzle

Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi full Hd İzle

Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi full hd Oduncu Vik’in ve iki kardeşin icadı, çığır açacak boyuttadır ancak hesapta olmayan bir durumla karşılaşmaları kafalarını iyice karıştıracaktır. Heyecanla denemeye koyuldukları durumdan hüsranla ayrılmak zorunda kalırlar. Maceranın geri kalanında ise boylarından büyük işlere kalkışacaklardır. Bu süreci hayatta kalarak geçirmek isteyecekler. Bunun içinde en kısa zaman eski hallerine dönebilmenin çarelerini arayacaklardır.
Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi Full Hd İzle

Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi Tek Parça izle

Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi tek parça izle Bir yandan çıkış yolu arayan ekibimiz diğer yandan da ekosistemde var olan çevre kirliliğini önlemeye kalkacaklardır. Kısmen de olsa başarılı olacaklar ve minik bedenlerde verdikleri mücadeleler, kısa zaman sonra meyvesini verecektir. Macera boyu kovalanmaktan bir an olsun kurtulamayan kahramanlarımız, bütün çabalarını ve gayretlerini sergileme fırsatı bulacaklar. En önemlisi ise birtakım olmanın önemini anlayacaklar. Bu hikâye onları birbirlerine karşı daha fazla kaynaştıracak ve eksik yönleriyle yüzleşmelerine imkân tanıyacak.
Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü! filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 7.3 /10 Toplam oy: 3

Tür: Macera, Animasyon, Türkçe Dublaj

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Ding Liang

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ayı Kardeşler Eyvah Ayılar Küçüldü izle” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. lokman

  vayy

 2. wolfsergeant

  eline sağlık

 3. Belalı

  mükemmel

 4. ali

  teşekkürler