Ayla Tek Parça izle (2018)

7

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Ayla Tek Parça izle (2018)

Ayla filmi İzle

Ayla filmi izle Hikayemiz Kore Savaşı’nda yaşanılan olayları aktarmaktadır. Olayların odağında ise Süleyman Astsubay ve Ayla bulunacaktır. 1950’li yıllarda Türkiye’nin de Kore Savaşı’na destek kararı almasıyla, askeri takviye birlikleri gönderilmiştir. Savaş meydanında yıkıcı sonuçlarla karşılaşan Türk askeri Süleyman, savaş alanında ailesini kaybetmiş ve bir başına çaresizce beklemekte olan 5 yaşındaki Koreli kızı fark edecektir. Yetim kızın, ne yapacağını kavrayabileceği yaştan çok küçük olmasından dolayı, kendisini Süleyman Astsubay kollamak zorunda kalacaktır.
Ayla filmi İzle

Ayla filmi full Hd İzle

Ayla filmi full hd Hiç düşünmeden Koreli kızı yanına alan Süleyman, ilk olarak kıza Ayla ismini verecektir. Çocukluğunu kendilerinden büyük askerler arasında geçirmek zorunda kalan savaş mağduru Ayla, kısa sürede birliğin neşesi konumuna gelmiştir. Özellikle de Süleyman ile kurmuş olduğu yakın ilişki adeta baba kız iletişimi sağlamalarına imkân tanımıştır. Her şey ikili için güzel giderken 15 ayın sonunda Türk Askerleri görevi bitirerek Kore’den Türkiye’ye dönmeye hazırlanmaktadır. Süleyman, her ne olursa olsun Ayla’yı kolay kolay bırakamayacaktır. Fakat Kore kanunlarının çiğnememek adına Ayla’yı terk etmek zorunda kalacaktır.
Ayla filmi Full Hd İzle

Ayla filmi Tek Parça izle

Ayla filmi tek parça izle Yaşlı gözlerle Ayla’yı arkasında bırakan Süleyman, vedalaşmadan önce Ayla’nın kalacağı yetimhaneye dahi ziyaret gerçekleştirerek güvende olacağından emin olmak isteyecektir. Son kez vedalaşan ikili, ayrılırken gelecekte bir araya gelebilmek için birbirlerine söz verirler. Uzun geçen yılların ardından Süleyman asla Ayla’nın peşini bırakmaktan vazgeçmeyecek ve çeşitli arayışlara girecektir.
Ayla filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.8 /10 Toplam oy: 13

Tür: Dram, Romantik, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Can Ulkay

Oyuncular: Çetin Tekindor, İsmail Hacıoğlu, Lee Kyung-jin, Ali Atay, Taner Birsel

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Ayla Tek Parça izle (2018)” filminde 10 Yorum bulunuyor.
 1. Kadir Can

  İyi güzel fena değil

 2. Kadir canalır

  Çok iyi
  Güzel şahane

 3. Burak

  aercafetg

 4. mehi

  ok be kardeşim

 5. sadfqw

  fena olmuş

 6. b

  iyi film

 7. Enes

  Harika.film

 8. ekin

  çok iyi film

 9. bsshsch

  cok guzel bayıldım

 10. Zehra

  Cok guzelms bayildim