Ayla Tek Parça izle (2018)

5.9 /10 14
Ayla Tek Parça izle (2018)

Ayla filmi İzle

Ayla filmi izle Hikayemiz Kore Savaşı’nda yaşanılan olayları aktarmaktadır. Olayların odağında ise Süleyman Astsubay ve Ayla bulunacaktır. 1950’li yıllarda Türkiye’nin de Kore Savaşı’na destek kararı almasıyla, askeri takviye birlikleri gönderilmiştir. Savaş meydanında yıkıcı sonuçlarla karşılaşan Türk askeri Süleyman, savaş alanında ailesini kaybetmiş ve bir başına çaresizce beklemekte olan 5 yaşındaki Koreli kızı fark edecektir. Yetim kızın, ne yapacağını kavrayabileceği yaştan çok küçük olmasından dolayı, kendisini Süleyman Astsubay kollamak zorunda kalacaktır.
Ayla filmi İzle

Ayla Türkçe Dublaj izle

Ayla filmi full hd Hiç düşünmeden Koreli kızı yanına alan Süleyman, ilk olarak kıza Ayla ismini verecektir. Çocukluğunu kendilerinden büyük askerler arasında geçirmek zorunda kalan savaş mağduru Ayla, kısa sürede birliğin neşesi konumuna gelmiştir. Özellikle de Süleyman ile kurmuş olduğu yakın ilişki adeta baba kız iletişimi sağlamalarına imkân tanımıştır. Her şey ikili için güzel giderken 15 ayın sonunda Türk Askerleri görevi bitirerek Kore’den Türkiye’ye dönmeye hazırlanmaktadır. Süleyman, her ne olursa olsun Ayla’yı kolay kolay bırakamayacaktır. Fakat Kore kanunlarının çiğnememek adına Ayla’yı terk etmek zorunda kalacaktır.
Ayla filmi Full Hd İzle

Ayla Filmi Full HD izle

Ayla filmi tek parça izle Yaşlı gözlerle Ayla’yı arkasında bırakan Süleyman, vedalaşmadan önce Ayla’nın kalacağı yetimhaneye dahi ziyaret gerçekleştirerek güvende olacağından emin olmak isteyecektir. Son kez vedalaşan ikili, ayrılırken gelecekte bir araya gelebilmek için birbirlerine söz verirler. Uzun geçen yılların ardından Süleyman asla Ayla’nın peşini bırakmaktan vazgeçmeyecek ve çeşitli arayışlara girecektir.
Ayla filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
10 Yorum
Kadir Can
13 Ocak 2020

İyi güzel fena değil

Kadir canalır
13 Ocak 2020

Çok iyi
Güzel şahane

Burak
25 Aralık 2019

aercafetg

mehi
27 Ekim 2019

ok be kardeşim

sadfqw
25 Temmuz 2019

fena olmuş

b
24 Temmuz 2019

iyi film

Enes
27 Haziran 2019

Harika.film

ekin
15 Haziran 2019

çok iyi film

bsshsch
29 Mayıs 2019

cok guzel bayıldım

Zehra
27 Mart 2019

Cok guzelms bayildim