Azizler izle

SUPER FHD FRAGMAN
5.2 /10 201
Azizler izle

Azizler izle 2021 yılına ait 1 saat 36 dakikalık dram komedi filmlerinden. Azizler Netflix platformunda 8 Ocak 2021 tarihinde gösterime giren yerli filmlerden. Azizler filmi yönetmeni Taylan Biraderler olarak tanınan Durul ve Yağmur Taylan. Dizinin yaratıcısı ise büyük ses getiren “Bir Başkadır” dizisinden tanıdığımız Berkun Oya. Yapımcılığını üstelenen isimler Taylan Biraderler ve Müge Kolat. Azizler aynı zamanda 10 yılın ardından, Vavien filminden sonra, Taylan Biraderler’in ilk yönetmenlik filmi. Film 2021 yılının en çok merak edilen yerli yapımlarından oldu. Oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimlerin olması ve son zamanlarda ortaya çıkan başarılı yapımlarını senaristliğini üslenen ismin bu filmin de senaristliğini üstlenmesi filme olan ilgiyi arttırdı. Kara mizah türündeki yerli filmleri seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken yapımlardan biri. Sade ve anlaşılır bir dille zenginleşen hikâye aynı zamanda insanın iç dünyasına ışık tutuyor. Senaryo ve olay örgüsü zaman zaman absürt film uçlarına kaysa bile kendi içinde oldukça tutarlı.

Azizler Full HD izle filmi konusu; Aziz, tekdüze bir yaşantı yürütür. Artık gençlik yıllarının da sonuna geldiğini düşünmektedir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışıp sevmediği bir ilişki içerisindedir. Saplanıp kaldığı bu kısır döngüden çıkmak için bir oyun oynar fakat bu oyun hem komik hem de trajik bir kaçış hikayesine dönüşür. Özgürleşme ihtiyacından doğan bu oyun en sonunda katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar yüzünden hayatını büsbütün değiştirmeye başlar.

Azizler filmi izle başrol oyuncuları Engin Günaydın (Aziz), Haluk Bilginer (Erbil), Binnur Kaya (Kamuran), Öner Erkan, Fatih Artman, İrem Sak, İlker Aksum, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, Göktuğ Yıldırım ve Helin Kandemir. Ayrıca Azizler filminde, Psikolog rolüyle Okan Yalabık da bulunurken; Bergüzar Korel ve Halit Ergenç de konuk oyuncu olarak filmde yer alıyor.

 • Türler Netflix, 2021 Filmleri, Dram, Komedi, Yerli Filmler

 • Orjinal Adı Stuck Apart

 • Yönetmen: Durul Taylan, Yagmur Taylan

 • Oyuncular: Engin Günaydin, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Öner Erkan, Fatih Artman, Irem Sak, Gülçin Santircioglu, Hülya Duyar, Ilker Aksum, Göktug Yildirim, Helin Kandemir, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Okan Yalabik

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6.1
 • Film Süresi
  96 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
4 Yorum
Hakan
10 Ocak 2021

Cok iyi

metin
9 Ocak 2021

Film ya çok mükemmel ya çok vasat. Bilemedim. Ama izleyin, muhakkak izleyin. Siz karar verin. Usta oyuncularımızın ellerine sağlık. Azizler full izle

hatice
9 Ocak 2021

Vallahi anlamadım, oyunculuk mükemmel ama beynim yandı. Hayattan sıkıldığımı hissettim bir anda.

GİZEM
9 Ocak 2021

Konusu olmayan film bitene kadar olay örgüsü nerede birleşecek diye düşündüren ve birleşmeyen bu kadar kötü bir film, senaryo görmemiştim Azizler hd izle.