Azraille Dans Tek Part (2018) izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Azraille Dans Tek Part (2018) izle

Azraille Dans filmi İzle

Azraille Dans filmi izle Hikayemizde Niyazi isimli karakterimizin hayatındaki komik ve bir o kadar da ürpertici olaylara şahit olacağız. Niyazi, hayatını başkalarından çaldıklarıyla geçindiren bir hırsızdır. Annesi Gülizar ve kardeşi Hasan ile beraber Ege’nin küçük kasabalarından birinde yaşamaktadırlar. Niyazi, hırsızlıktan arta kalan zamanlarında ise klasik arabasıyla, sünnet çocuklarını gezdirmektedir. Karakterimiz hayatı boyunca türlü dolaplar çevirmiştir ve artık bütün bu yaptıklarını sorgulaması gerekeceği bir döneme girecektir.
Azraille Dans filmi İzle

Azraille Dans filmi full Hd İzle

Azraille Dans filmi full hd Kardeşinin de ondan aşağı kalır yanı yoktur. Abisinin yolunda ilerleyen Hasan, tüm zamanını kumar oynayarak geçirmekte ve sürekli olarak sevgilisi Gözde’nin gönlünü hoş tutmaya çalışmaktadır. Niyazi, sıradan bir gecede aniden çıkıp gelen Azrail’e şaşıracak ve aşırı korkacaktır. Dünyadan göçerken bile aklı fırıldaklığa çalışan karakterimiz Azrail’i bile kandırmayı deneyecektir.
Azraille Dans filmi Full Hd İzle

Azraille Dans filmi Tek Parça izle

Azraille Dans filmi tek parça izle Niyazi o kadar günahkâr bir insandır ki en azından bir şeyleri değiştirebilirim umuduyla Azrail’e absürt teklif yapacaktır. İkna kabiliyetinin de etkisiyle birlikte Azrail’i tavla oynamaya ikna edebilmiştir. Bu oyunun sonucunda kazanırsa ölüm tarihini bir hafta daha uzatma imkânı sağlayacaktır. Hayatı oyunla geçen karakterimiz, bu oyunu kazanmakta yorulmayacaktır. Oyunu kazanarak ölümünü bir hafta ileriye aldırmıştır. Önünde duran sayılı günlerin ardından, insanlara güzel anılar bırakmak isteyecektir. Azrail’de bir hafta süresince yanında kalacak ve annesi Gülizar ile birlikte sürpriz ve tutkulu bir aşk yaşayacaktır.
Azraille Dans filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.0 /10 Toplam oy: 2

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Sinan Uzun

Oyuncular: Sinan Bengier, Yüksel Ünal, Tuğba Özay, Gazi Şeker, Süreyya Kilimci

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Azraille Dans Tek Part (2018) izle” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. gurhan

  cok guzel komedı tam bır aıle komedısı

 2. Nevin

  Film açılmıyor

 3. Samet

  Efso film

 4. ahmet duran

  çok güzel bir film

 5. ozgur

  cok guzelsuper

 6. durmuş durmaz

  İyi film

 7. sds

  film çok güzel

 8. ahmet

  dr

 9. Erdem

  Iyi film