Azraille Dans Tek Part (2018) izle

6.0 /10 2
Azraille Dans Tek Part (2018) izle

Azraille Dans filmi İzle

Azraille Dans filmi izle Hikayemizde Niyazi isimli karakterimizin hayatındaki komik ve bir o kadar da ürpertici olaylara şahit olacağız. Niyazi, hayatını başkalarından çaldıklarıyla geçindiren bir hırsızdır. Annesi Gülizar ve kardeşi Hasan ile beraber Ege’nin küçük kasabalarından birinde yaşamaktadırlar. Niyazi, hırsızlıktan arta kalan zamanlarında ise klasik arabasıyla, sünnet çocuklarını gezdirmektedir. Karakterimiz hayatı boyunca türlü dolaplar çevirmiştir ve artık bütün bu yaptıklarını sorgulaması gerekeceği bir döneme girecektir.
Azraille Dans filmi İzle

Azraille Dans Türkçe Dublaj izle

Azraille Dans filmi full hd Kardeşinin de ondan aşağı kalır yanı yoktur. Abisinin yolunda ilerleyen Hasan, tüm zamanını kumar oynayarak geçirmekte ve sürekli olarak sevgilisi Gözde’nin gönlünü hoş tutmaya çalışmaktadır. Niyazi, sıradan bir gecede aniden çıkıp gelen Azrail’e şaşıracak ve aşırı korkacaktır. Dünyadan göçerken bile aklı fırıldaklığa çalışan karakterimiz Azrail’i bile kandırmayı deneyecektir.
Azraille Dans filmi Full Hd İzle

Azraille Dans Filmi Full HD izle

Azraille Dans filmi tek parça izle Niyazi o kadar günahkâr bir insandır ki en azından bir şeyleri değiştirebilirim umuduyla Azrail’e absürt teklif yapacaktır. İkna kabiliyetinin de etkisiyle birlikte Azrail’i tavla oynamaya ikna edebilmiştir. Bu oyunun sonucunda kazanırsa ölüm tarihini bir hafta daha uzatma imkânı sağlayacaktır. Hayatı oyunla geçen karakterimiz, bu oyunu kazanmakta yorulmayacaktır. Oyunu kazanarak ölümünü bir hafta ileriye aldırmıştır. Önünde duran sayılı günlerin ardından, insanlara güzel anılar bırakmak isteyecektir. Azrail’de bir hafta süresince yanında kalacak ve annesi Gülizar ile birlikte sürpriz ve tutkulu bir aşk yaşayacaktır.
Azraille Dans filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
11 Yorum
Mustafa Avşar
29 Ağustos 2021

Film harika filmin çekildiği yer Çandarlı eskiden Çandarlıda oturuyordum hatta bu dizide oynayan oyuncularla fotoğrafta çektirdim

M.Ali Bozbaş
25 Nisan 2021

Seyredeyim ondan sonra yorum yapacağım. Bende Çandarlı dayım. Çandarlı çok güzel bir sahil beldesi.

gurhan
6 Aralık 2020

cok guzel komedı tam bır aıle komedısı

Nevin
29 Kasım 2020

Film açılmıyor

Samet
28 Ağustos 2020

Efso film

ahmet duran
13 Aralık 2019

çok güzel bir film

ozgur
2 Aralık 2019

cok guzelsuper

durmuş durmaz
2 Aralık 2019

İyi film

sds
19 Kasım 2019

film çok güzel

ahmet
19 Ekim 2019

dr

Erdem
7 Temmuz 2019

Iyi film