The Godfather 2 – Baba 2 izle

10 /10 1
The Godfather 2 – Baba 2 izle

The Godfather 2 (BABA 2) Filmi Türkçe Dublaj 1080p HD izle

Corleone ailesinin genç üyesi olan Vito 1910 yıllarında Sicilya’dan göç ederek New York’a yerleşir. Baba 2de Vito, ailesinin geçimini sağlamak için birçok farklı işte çalışır ve çalışmış olduğu işlerde yavaş yavaş yükselmekte olduğunu fark eder. Ailenin bir diğer üyesi olan Michael Corleone ise 1950 yıllarında aile işlerini yoluna sokmak için Las Vegas, Hollywood ve Küba arasında sürekli gidip gelmektedir. Filmin yönetmenliğini Francis Ford Coppola ismi üstlenmektedir. Filmi sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz.

Yönetmenliğini Francis Ford Coppola’nın yaptığı en ünlü mafya filmlerinden olan Baba serisinin devam niteliğindeki filmi Godfather 2, polisiye, dram ve suç kategorisinde bir yapımdır. ABD yapımı 3 saat 20 dakika süreli bu filmde Baba 2 Godfather 2 oyuncuları olarak Al Pacino, Robert De Niro ve Diane Keaton gibi ünlü isimler rol oynamaktadır. Baba serisinin ikinci filmi olan Godfather 2, 1974 yılında ilk defa gösterime girmiştir.

Godfather 2 BABA 2 Filminin Konusu
Godfather 2 konusu, genç Corloene’nin Sicilya’dan ABD’ye yeni geldiği dönemde başından geçenleri ele almaktadır. 1917 yılında New York şehrinin yerel mafyalarından birinin liderini öldüren genç Corleone, bunun ardından mafya dünyasında büyük saygınlık kazanır ve herkes tarafından korkulan biri haline gelir. Michael Corleone, Washington’da senato komitesine aile işleriyle ilgili ifade vermektedir. Baba 2 izle ⚡ 1974 ABD yapım Dram Suç Polisiye The Godfather 2 filmini Full HD 1080p Türkçe dublaj ve Altyazılı indirmeden direk izleyin.

  • Yapım Yılı
    1974
  • IMDb Puanı
    9.0
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum