FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Baba Bi Buçuk Tek Part izle (2018)

Baba bi buçuk filmi İzle

Baba bi buçuk filmi izle Hikayemiz uzun yıllar oğlu olmadığı için dalga konusu olan acımasız bir mafya babasının, yıllar sonra ortaya çıkan ve varlığından ilk kez haberi olduğu oğlu ile tanışmasını konu olarak işlemektedir. Seyfi, tüm aleme nam salmış bir mafya babası olarak herkesin korktuğu bir isimdir. Seyfi’nin bu derece önemli olması koltuğuna da göz dikilmesine neden olacaktır. Çünkü bilinene göre Seyfi’nin oğlu olmadığından ondan boşalacak koltuğa diğer mafya babalarından birisi oturacaktır. Fakat bir anda çıkıp gelecek olan oğlu tüm planların değişmesine neden olacaktır.
Baba bi buçuk filmi İzle

Baba bi buçuk filmi full Hd İzle

Baba bi buçuk filmi full hd Seyfi’nin ölümünün ardından ilk iş olarak arkasında bıraktığı imparatorluğu kimin yöneteceği tartışması baş göstermiştir. En sonunda alınan kararla aralarında ortaklaşa bölüşmeye karar veren mafya babaları, oğluna şahit olunca adeta yıkılacaklar.
Baba bi buçuk filmi Full Hd İzle

Baba bi buçuk filmi Tek Parça izle

Baba bi buçuk filmi tek parça izle Seyfi bir yandan oğlu olduğuna sevinirken diğer yandan fiziksel ve psikolojik yapısına karşı üzülmektedir. Böyle acımasız bir mafya babasının, naif bir oğlan çocuğuna sahip olmasını yakıştıramayacak ve oğluna kendi gibi olması için şart koşacaktır. Bu sayede kendinden sonra koltuğa oturacak olan oğlu işleri daha kolay yönetebilecek ve ortama uyum sağlayabilecektir. Seyfi’nin oğlu bu konuda her ne kadar zorlansa da babasının gönlünü alabilmek umuduyla işi en ayrıntısına kadar öğrenmeye çalışacaktır. Bu sırada tutulduğu aşk ise tamamen farklı bir kimliğe bürünmesine olanak tanıyacaktır.
Baba bi buçuk filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.8 /10 Toplam oy: 75

Tür: Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Deniz Denizciler

Oyuncular: Peker Açıkalın, Rüzgar Erkoçlar, Deniz Özerman, Haldun Boysan, Hakan Bilgin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Baba Bi Buçuk Tek Part izle (2018)” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. Vıhite angel - 2 hafta önce demiş ki:

  Güzel filme benziyor izlemedim daha

 2. enre - 1 sene önce demiş ki:

  güzeldi

 3. Hamdi - 1 sene önce demiş ki:

  Süper film

 4. Ateş - 1 sene önce demiş ki:

  Çok beğendim emeğinize sağlık

 5. Bakalım - 1 sene önce demiş ki:

  Bakalım

 6. Emre Kuşanaç - 1 sene önce demiş ki:

  Süperr

 7. Maske - 2 sene önce demiş ki:

  Süper