The Godfather – Baba 1 izle

10 /10 1
The Godfather – Baba 1 izle

The Godfather 1 (BABA) Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı HD izle

Corleone ailesi Sicilya’dan Amerika’ya göç etmiştir. Buraya yerleşip uyum sağlamaya çalıştıkları sırada kendilerine kaba kuvvet kullanarak haraç isteyen kimliği belirsiz bir takım insana onların yaptıkları şekilde karşılık verirler. Kaba kuvvet kullanıp başarıya ulaşan aile hiç hayal etmedikleri bir hayata adım atmış olurlar. Baba 1da bir yandan çok katı olan örf ve aile hayatı içinde olan Corleone ailesi diğer yandan da önlerine çıkanları acımasızca yok etmektedir. Kendileri sıradan bir aile olduklarını söyleyip mafya olduklarını inkar ediyor olsalar da Corleone ailesi bir süre sonra bir mafya topluluğuna dönüşmüştür. Üstelik Amerika’nın en çok korkulan mafya topluluğu olmuşlardır.

Polisiye, dram ve suç türünde film severlerin bir numaralı yapımlarından olan Godfather 1 filmi, ABD yapımı olup 2 saat 55 dakika süreye sahiptir. Vizyona girdiği dönemde büyük ilgi gören Godfather 1 oyuncuları arasında Hollywood sinemasının ünlü isimleri Marlon Brando, Al Pacino ve James Caan gibi usta oyuncular bulunmaktadır.

Godfather 1 baba 1 Filminin Konusu
Godfather 1 konusu, 1940 ve 1950’li yıllarda Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan bir İtalyan mafya ailesinin öyküsünü ele almaktadır. Don Corleone’nin kızı Connie’nin düğününde ailenin en küçük oğlu Michael babasıyla barışır. Bu sırada gerçekleşen suikast girişiminin ardından ailenin işlerini yönetmek için Michael ve ağabeyi Sony göreve gelir. Corloene ailesi, yönetiminde oldukları işlerde sorun çıkmaması için eski moda yöntemleri değiştirerek daha sert yönetim göstermeye başlar. Mafyanın hayatını anlatan sağlam bir filmdir.

The Godfather 1 izle film konusunu ve oyuncularını bu sayfa dan öğrenebilirsiniz. Film 1080p kalite de türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak full hd kalite de güncellenmiştir. Orjinal dil de yakın da eklenecektir. The Godfather 1 türkçe dublaj izle filmini beğendiyseniz yorum yapabilir, sosyal medya da paylaşabilirsiniz. Baba 1 izle ⚡ 1972 ABD yapım Dram Suç The Godfather 1 filmini 1080p Türkçe dublaj ve Altyazılı olarak Full HD indirmeden direk izleyin.

  • Yapım Yılı
    1972
  • IMDb Puanı
    9.2
  • Film Dili
    Turkce Dublaj ve Altyazi
0 Yorum