Babamın Ceketi Filmi izle

4

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Babamın Ceketi Filmi izle

Babamın Ceketi filmi İzle

Babamın ceketi filmi izle evlenmek için iş bulması gereken gencin hikayesine ele almaktadır. Beraberlikleri olan Ferhan ve Aslıhan ilişkilerini artık evliliğe götürmek isterler fakat Ferhat işsiz olduğundan dolayı evlenmeleri de büyük bir sorun yaratmaktadır. Ferhat ile Aslıhan evlenmeyi düşünürken Aslıhan’ın babası kalp krizi geçirir ve işleri daha da çıkmazın içerisine girecektir. Aslıhan’ın babasının yaşamış olduğu kalp krizinden sonra Aslıhan’a evlenmesi için büyük bir baskı yaratır. Babası ölmeden kızının mürüvvetini görmek istiyordur. Fakat Ferhat işsiz olduğundan düğün masrafları için paraya ihtiyacı vardır.
Babamın Ceketi filmi İzle

Babamın Ceketi filmi Full Hd İzle

Babamın Ceketi filmi Full HD izle bu zaman diliminde Ferhat’a en büyük desteği veren kişi babasıdır. Oğlunu okutan babası İbrahim şimdiyse ona iş aramaya başlamaktadır. Mahalleden arkadaşı olan Ersin ile beraber iş aramaya koyulan Ferhat kendisini maceraya atılmış bir şekilde bulacaktır. Para kazanıp evlenebilmesi için iyi bir işe ihtiyacı olduğu için bu maceraların her birine katlanmak zorundadır. Aslıhan’ın babasının sağlık durumu daha fazla kötüleşmeden kızını beyaz gelinlikler içerisinde babasının görmesini sağlamak için her şeyi yapmaya razıdır.
Babamın Ceketi filmi Full Hd İzle

Babamın Ceketi filmi Tek Parça izle

Babamın Ceketi filmi Tek Parça izle filminde başarılı filmlerinden biri olan Mandıra Filozofu yönetmeni Mufit Can Saçıntı oturmaktadır. Babamın Ceketi filmi Aile ve Komedi kategorisinde yer almaktadır. Kaliteli bir şekilde filmi izlemek isterseniz sitemizi tercih edebilirsiniz.
Babamın Ceketi filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Dram, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Müfit Can Saçıntı

Oyuncular: Mert Turak, Müfit Can Saçıntı, Elif Nur Kerkük, Erkan Can, Ayşen Gruda

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Babamın Ceketi Filmi izle” filminde 22 Yorum bulunuyor.
 1. Recep

  Trajikomik bir film

 2. recep

  başlasın

 3. Abdullah

  Süpersiniz

 4. Elvin

  Ela.

 5. S2ci

  Harika

 6. beyza

  film baslasin

 7. asd

  yaw hehe

 8. MurAr

  Güzel olmuş

 9. Toplam

  Bir gün

 10. Günü

  Saçma

 11. Gürkan

  Harika film

 12. burak

  helal olsun