Babamın Kemikleri Filmi İzle (2019)

rek
rek
rek
10 /10 2
Babamın Kemikleri Filmi İzle (2019)

Babamın Kemikleri filmi İzle

Babamın Kemikleri filmi izle Ömer yıllar önce uzaklaştığı köyünden yıllar ardından esrarengiz bir şekilde, oğluyla birlikte tekrar gelecektir. Filmimizin hikâyesi Ömer’in eski zamanlardan birinde yaşadığı yüz kızartıcı olay yüzünden herkese küsüp köyünden kaçar adım uzaklaşmasıyla başlamakta. Bu olay, onu o kadar derinden etkilemiştir ki çocuk yaşta başına gelmesine rağmen hayatı boyunca yemin etmiştir; kendine asla geri dönmeyecektir.
Babamın Kemikleri filmi İzle

Babamın Kemikleri Türkçe Dublaj izle

Babamın Kemikleri filmi full hd Ömer’in yeni yerleştiği yerde hayatı oldukça iyi geçmektedir. Kendine mutlu bir aile kuran Ömer’in birde oğlu dünyaya gelir. Ne karısına ne de oğluna yaşadığı yüz kızartıcı olaydan bahsetmez ve bir sır olarak saklamaya niyetlidir. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz ölüm döşeğinde can çekişen annesinin vasiyeti bir anda şok etkisi yaratacaktır. Annesi Ömer’den öldüğü zaman kocasının yanına na’şının gömülmesini vasiyet edecek, onun kendi içinde zor durumlar yaşamasına neden olacaktır.
Babamın Kemikleri filmi Full Hd İzle

Babamın Kemikleri Filmi Full HD izle

Babamın Kemikleri filmi tek parça izle Ömer için bu zor durumun imkânı yoktur. Çünkü Ömer yıllar önce verdiği sözü asla çiğnemek istemeyecektir. İnadından vazgeçmeyen Ömer en sonunda annesine başka bir seçenek sundurur. Annesi Ömer’den tek bir şartla vasiyetinden vazgeçeceğini söyler. Ömer kolay bir şey olduğunu düşünüp sevinse de bu şart babasının kemiklerinin annesine getirilmesini sağlamaktır. Yeterince ürkütücü olan bu durumu Ömer istemeyerek kabul edecektir. Oğlunu da yardımcı olması amacıyla yanına alan Ömer köye doğru, gerilim dolu bir maceraya atılmaya başlar.
Babamın Kemikleri filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
21 Yorum
Burak
23 Mart 2020

Güzel diyorlar