Babamın Kemikleri izle

SUPER FHD FRAGMAN Yorum Yap
9.7 /10 3
Babamın Kemikleri izle

Babamın Kemikleri filmi izle

Babamın Kemikleri filmi izle Ömer yıllar önce uzaklaştığı köyünden yıllar ardından esrarengiz bir şekilde, oğluyla birlikte tekrar gelecektir. Filmimizin hikâyesi Ömer’in eski zamanlardan birinde yaşadığı yüz kızartıcı olay yüzünden herkese küsüp köyünden kaçar adım uzaklaşmasıyla başlamakta. Bu olay, onu o kadar derinden etkilemiştir ki çocuk yaşta başına gelmesine rağmen hayatı boyunca yemin etmiştir; kendine asla geri dönmeyecektir.

Babamın Kemikleri filmi İzle

Babamın Kemikleri Full HD izle

Babamın Kemikleri filmi full hd Ömer’in yeni yerleştiği yerde hayatı oldukça iyi geçmektedir. Kendine mutlu bir aile kuran Ömer’in birde oğlu dünyaya gelir. Ne karısına ne de oğluna yaşadığı yüz kızartıcı olaydan bahsetmez ve bir sır olarak saklamaya niyetlidir. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz ölüm döşeğinde can çekişen annesinin vasiyeti bir anda şok etkisi yaratacaktır. Annesi Ömer’den öldüğü zaman kocasının yanına na’şının gömülmesini vasiyet edecek, onun kendi içinde zor durumlar yaşamasına neden olacaktır.

Babamın Kemikleri filmi Full Hd İzle

Babamın Kemikleri Filmi Full HD 1080p izle

Babamın Kemikleri filmi tek parça izle Ömer için bu zor durumun imkânı yoktur. Çünkü Ömer yıllar önce verdiği sözü asla çiğnemek istemeyecektir. İnadından vazgeçmeyen Ömer en sonunda annesine başka bir seçenek sundurur. Annesi Ömer’den tek bir şartla vasiyetinden vazgeçeceğini söyler. Ömer kolay bir şey olduğunu düşünüp sevinse de bu şart babasının kemiklerinin annesine getirilmesini sağlamaktır. Yeterince ürkütücü olan bu durumu Ömer istemeyerek kabul edecektir. Oğlunu da yardımcı olması amacıyla yanına alan Ömer köye doğru, gerilim dolu bir maceraya atılmaya başlar.

Babamın Kemikleri filmi Tek Parça izle

 • Yapım Yılı
  2018
 • IMDb Puanı
  6.7
 • Film Süresi
  103 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
29 Yorum
Elçi
4 Ekim 2021

Çok güzel

deniz
30 Eylül 2021

Güzel film

ermeral
30 Eylül 2021

Çok güzel bir film…
Harika

ermeral
29 Eylül 2021

çok güzel bir film…

Bera
27 Eylül 2021

İzlenir

yılmaz karaayak
10 Eylül 2021
Spoiler Yorumu Görüntülemek için Tıklayınız.

Film Türk geleneklerine uygun

yılmaz karaayak
3 Eylül 2021

izledikten sonra yorum yapacağım

Keklikci
19 Haziran 2021

Güzelmiş

Burak
23 Mart 2020

Güzel diyorlar