Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Bad Boys for Life Filmi izle (2019)

2
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 8   Ortalama: 3.5/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Bad Boys for Life Filmi izle (2019)

Bad Boys for Life filmi İzle

Bad Boys for Life filmi izle Hikâyede iki polis ortağın başlarından geçenler aktarılacaktır. Olayların geçtiği bölge ABD’nin Miami şehridir. Mike Lowrey ile Marcus Bennett, bir süredir beraber çalışmaya devam etmektedirler. İki yetenekli polisin de bağlı oldukları birim narkotiktir. Bu nedenle de yaptıkları işin asla şakası olmayacaktır.
Bad Boys for Life filmi İzle

Bad Boys for Life filmi full Hd İzle

Bad Boys for Life filmi full hd Mike Lowrey, operasyonel konuda daha çok şiddetten yanadır. Kendine has usulleri kullanıp, ortalığın tozunu dumanına katmaktadır. Bu durum da ortağı Marcus Bennett ile hiçbir konuda anlaşamamalarına yol açmaktadır. Çünkü, Marcus Bennett, biraz daha iyi polisi oynaması gerektiğini düşünmektedir. Her soruşturmalarında tatlı diliyle herkesi yola getirebileceğini düşünse de yüksek oranda sonuç hep Mike Lowrey’in usulüne dönmektedir. İkili bütün gün sürdürdükleri kovalamacaların stresini, beraber vakit geçirerek atmaktadırlar. Bu nedenle de mesai saatleri dışında bile birlikte olmaları, birbirlerini yakından fırsatı sağlamıştır.
Bad Boys for Life filmi Full Hd İzle

Bad Boys for Life filmi Tek Parça izle

Bad Boys for Life filmi tek parça izle Miami şehrinde bir süre sonra Armando Armas adında bir uyuşturucu karteli tespit edilecektir. Mike Lowrey ile Marcus Bennett’in sorumluluğundaki soruşturmada ikili zaman kaybetmeden peşine düşecekler. Her ne kadar planları konusunda anlaşmazlıklar yaşasalar da kendi usullerince olayların üstesinden gelmeye çalışacaklar. Fakat, Armando Armas’ı hafife aldıklarını ilerleyen süreçte gözlemleyecekler. İçlerinden birisi, kendisinin gazabından hayati bir şekilde etkilenecek. Bu durum, aslında anlaşamasalar bile birbirlerine ne kadar değer verdiklerini görme fırsatı yaratacaktır.
Bad Boys for Life filmi Tek Parça izle

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Adil El Arbi, Bilall Fallah

Oyuncular: Will Smith, Martin Lawrence, Joe Pantoliano

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?