Bad Boys for Life Filmi izle (2019)

7.0 /10 2
Bad Boys for Life Filmi izle (2019)

Bad Boys for Life filmi İzle

Bad Boys for Life filmi izle Hikâyede iki polis ortağın başlarından geçenler aktarılacaktır. Olayların geçtiği bölge ABD’nin Miami şehridir. Mike Lowrey ile Marcus Bennett, bir süredir beraber çalışmaya devam etmektedirler. İki yetenekli polisin de bağlı oldukları birim narkotiktir. Bu nedenle de yaptıkları işin asla şakası olmayacaktır.
Bad Boys for Life filmi İzle

Bad Boys for Life Türkçe Dublaj izle

Bad Boys for Life filmi full hd Mike Lowrey, operasyonel konuda daha çok şiddetten yanadır. Kendine has usulleri kullanıp, ortalığın tozunu dumanına katmaktadır. Bu durum da ortağı Marcus Bennett ile hiçbir konuda anlaşamamalarına yol açmaktadır. Çünkü, Marcus Bennett, biraz daha iyi polisi oynaması gerektiğini düşünmektedir. Her soruşturmalarında tatlı diliyle herkesi yola getirebileceğini düşünse de yüksek oranda sonuç hep Mike Lowrey’in usulüne dönmektedir. İkili bütün gün sürdürdükleri kovalamacaların stresini, beraber vakit geçirerek atmaktadırlar. Bu nedenle de mesai saatleri dışında bile birlikte olmaları, birbirlerini yakından fırsatı sağlamıştır.
Bad Boys for Life filmi Full Hd İzle

Bad Boys for Life Filmi Full HD izle

Bad Boys for Life filmi tek parça izle Miami şehrinde bir süre sonra Armando Armas adında bir uyuşturucu karteli tespit edilecektir. Mike Lowrey ile Marcus Bennett’in sorumluluğundaki soruşturmada ikili zaman kaybetmeden peşine düşecekler. Her ne kadar planları konusunda anlaşmazlıklar yaşasalar da kendi usullerince olayların üstesinden gelmeye çalışacaklar. Fakat, Armando Armas’ı hafife aldıklarını ilerleyen süreçte gözlemleyecekler. İçlerinden birisi, kendisinin gazabından hayati bir şekilde etkilenecek. Bu durum, aslında anlaşamasalar bile birbirlerine ne kadar değer verdiklerini görme fırsatı yaratacaktır.
Bad Boys for Life filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - ABD
  • Film Dili
    Girilmedi
29 Yorum
ugur
3 Mayıs 2020

acabilirmiyiz filmi rica etsem

Alican
16 Nisan 2020

hastasıyım bu filmin

selçuk
9 Nisan 2020

çok iyi bir film

lsalasldl
4 Nisan 2020

açaçakmisin eqeqe

Habib
1 Nisan 2020

Çok yavaş

fstih
31 Mart 2020

bbv

qqq
28 Mart 2020

izleyelim

Htamkoç
27 Mart 2020

Super

Fagih
26 Mart 2020

Süoer