Sitemizde şuan toplam 1510 film bulunmaktadır.

Badla (Revenge) – Rövanş Full HD izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Badla (Revenge) – Rövanş Full HD izle (2019)

Badla (Revenge) – Rövanş filmi İzle

Badla (Revenge) – Rövanş filmi izle Hikâyede Naina isimli yaşlı bir karaktere odaklanılacaktır. Karakter, 40 senedir adalet sektöründen geçimini sağlamaktadır. Bu zamana kadar hiçbir davayı kaybetmemiştir. Ülkesinin en önde gelen başarılı ve yetenekli avukatlarından birisi olarak görülmektedir. Kariyeri her ne kadar dolu dolu geçse de aşktan yana bir tarafı hep eksik kalmıştır. Günlerden bir gün Arjun adında stajyeriyle kesişen yolları, uzun yıllar aradığı aşkı bulmasını sağlamıştır.
Badla (Revenge) – Rövanş filmi İzle

Badla (Revenge) – Rövanş filmi full Hd İzle

Badla (Revenge) – Rövanş filmi full hd Naina ve Arjun arasındaki usta çırak ilişkisi, sonrasında tutkulu bir aşka dönüşecektir. Ancak ilişkilerinin büyük tepki göreceğini düşündüklerinden pek açığa vurmayacaktırlar. Naina’nın en iyi avukatlardan olması, suçluların emellerine maruz kalmasına yol açacaktır. Naina’dan intikam almak isteyen karakterler, gözlerini ilişkisinin üzerine dikecektirler. Naina, kendisine yöneltilen tehditlere rağmen hem işinden hem de aşkından kolay kolay vazgeçmeyecektir.
Badla (Revenge) – Rövanş filmi Full Hd İzle

Badla (Revenge) – Rövanş filmi Tek Parça izle

Badla (Revenge) – Rövanş filmi tek parça izle Naina tarafından göz korkutma amacı güdüldüğü düşünülen tehditler, bir gece gerçekleşmeye başlayacaktır. Evlerinin hedef olarak alındığı saldırı da Arjun, hayatını kaybedecektir. Naina, sevdiği kadının ellerinden kayıp gitmesi üzerine büyük bir yıkım yaşamıştır. Hayatı altüst olan karakter, artık tek bir amaç için yaşamaya başlayacaktır. Suçluları adalet karşısında hesap verdirmek ve Arjun’un intikamını alabilmek için elinden gelen mücadeleyi sergileyecektir. Bu mücadelede en büyük avantajı ise yıllar boyu biriktirdiği bilgi birikimleri olacaktır.
Badla (Revenge) – Rövanş filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Dram, Gizem, Suç

Yapım: 2019 - Hindistan

Yönetmen: Sujoy Ghosh

Oyuncular: Amitabh Bachchan , Taapsee Pannu , Amrita Singh

Etiketler: , ,

BENZER FILMLER
The Quarry izle
2020 - Meksika
5.3
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?