Bağcık izle

SUPER FHD FRAGMAN
7.7 /10 3
Bağcık izle

Bağcık film izle ⚡ Yerli Dram filmleri türü 2018 yapım filmi Full HD 1080p izle, Bağcık filmini sansürsüz ve kesintisiz online izle.

Hikâyede ön planda iki kız kardeş mevcuttur. Kardeşler, kısa süre önce ebeveynlerinin hayatlarını kaybetmesine şahit olmuş ve bundan dolayı büyük bir yıkıma uğramıştırlar. Şimdiki süreçte hayatta kalmaya çabalayacaktırlar. Annelerinin ve babalarının ölümleri, kendilerini koca dünyada yapayalnız bırakmıştır. Üstelik kendilerine göz kulak olması gereken anneannelerinin, bu esnada Kanada’da olması, işleri kendileri için daha fazla zorlaştıracaktır.

Bağcık filmi izle

Bağcık Filmi Konusu

Anneannelerinin, yurt dışında olmasından dolayı, bir süreliğine amcalarının yanında kalmak zorunda kalacaktırlar. Bunun içinde Bodrum’un yolunu tutacaklar. Amcaları tarafından, kızlarının bakımının üstlenilmesi için bir pilates hocası tutulacak. Bu durum kısa süre sonra amcaları ve bakıcıları arasında ciddi bir yakınlaşmaya yol açacaktır. Kardeşler tarafından, yeni yaşamları fazlasıyla muazzamdır. Bu nedenle de anneannelerinin yanına, yani Kanada’ya gitmeye niyetli olamayacaktırlar.

Bağcık Filmi Oyuncuları

Bağcık filmi Full izle Amcaları, başlarda kızların yanında bulunmasını istememiştir. Çünkü, kendisi engellidir ve onun için bile hayat zorken, kızlara yardımcı olamayacağını düşünecektir. Fikrini değiştirmek üzereyken, hoşlandığı kadın tarafından birtakım sırlar ifşa olacak ve kendisinin de hayatı altüst olacaktır. Kızlar, amcalarının yanında ebediyen kalmak için büyük bir ikna çabasına ve mücadeleye girişecektirler. Amcaları da bu süreçte fazlasıyla yıpranacaktır. Hayatının en büyük kararını vermek zorunda olan karakter, elinden geldiğince duygusallıktan uzaklaşmaya çalışacaktır. Fakat, yaşadıkları böyle bir düşünce yapısına sahip olmasının önüne geçerek, engel olmaya başlayacaktır.

Bağcık filmi yorumları olarak IMDB ekşi sitelerinde Ali Yeltan ve Pınar Tuncegil hakkında olumlu puanlar yer almıştır. Bağcık Filmi nerede çekildi merak edenler için Bodrum’da çekilmiştir, iyi seyirler.

 • Yapım Yılı
  2018
 • IMDb Puanı
  4.9
 • Film Süresi
  92 dakika
 • Film Dili
  Girilmedi
9 Yorum
Berat
24 Şubat 2021

Başarılı

kaan
3 Şubat 2021

oyuncuları güzel olduğu için merak ettim

kaan
3 Şubat 2021

merak ettiğim için izliyorum

Fatma
24 Ocak 2021

Yeni keşfettim baya iyi film tebrikler

Şengül Efe
21 Aralık 2020

Konusu ilgimi çekti, izlemek istiyorum.

Zeynep
19 Mayıs 2020

Çok güzel bir film olmuş emeğinize sağlık

tülay kılıçarslan
12 Aralık 2019

KONUSU İLGİMİ ÇEKTİ

petvegas
11 Aralık 2019

?

Hüseyin Korkmazoğlu
22 Kasım 2019

iyi film olduğunu söylediler