Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle Filmi izle (2019)

rek
rek
rek
7.3 /10 4
Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle Filmi izle (2019)

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmi İzle

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmi izle Hikayemizde, iki kardeşin birbirleriyle ilişkileri yansıtılmaya başlatılacaktır. Karakterlerimizden Emre, özel bir restoranda motor kuryesi olarak görev yapmaktadır. Alanında fazlasıyla hızlıdır ve hem geçimlerini sağlamak hem de hasta annesine destek olmak için çalışmaya mecburdur. Emre’nin küçüklükten itibaren şarkı söylemek konusunda bir hayali bulunmaktadır. Fakat, hayatın acı sillesinin ensesinden ayrılmaması, bu hayalini son derece uzak kılmaktadır.
İfrit Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmi İzle

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle Türkçe Dublaj izle

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmi full hd Emre, profesyonel olarak müzik söyleyip şaşalı bir hayat yaşayamasa da çocuk esirgeme kurumundaki çocuklara, eğlenceli konserler vermektedir. Bu şekilde amatörcede olsa hobisinden kopmama fırsatı edinmiştir. Kendisinde potansiyel vardır, lakin ortaya çıkaracağı günü iple çekecektir. Sıradan bir günde televizyon yapımcılığı yapan Ayla isimli güzel bir kadının dikkati kendisinde bitecektir.
Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmi Full Hd İzle

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle Filmi Full HD izle

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmi tek parça izle Emre’nin kendi içinde saklamış olduğu cevher, uzun yıllardır bu sektörde olan Ayla için bulunmaz bir nimettir. Bu nedenle de bütün dikkatini, onun üzerine toplayacaktır. Ayrıca bu süreçte, cazibesini kullanarak yakınlaşmaya da çalışacaktır. Ayla, Emre’nin kendisini kanıtlamasına fırsat verecek bir olasılık yaratacak, Emre’de bu olasılığı olumlu olarak değerlendirecektir. Emre, kısa sürede müzik dünyasının yıldızları arasına girecektir. Karakter, iş için İstanbul’da bulunan yabancı asıllı Delara adındaki bir kadına gönlünü kaptıracaktır. Delara’da kendisine karşı boş değildir. Fakat Ayla, kendi aşkı için savaşmaya hazırdır.
Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
32 Yorum
Gürkan demirci
2 Haziran 2021

Bende oynadım güzel bir film

Adèle
7 Ocak 2021

Bu film cok guzel ve seyretmek istiyorum ama acilmiyor

Adèle
7 Ocak 2021

Neden bu film bakmak istiyorum ama acilmiyor

Ali hrmnnnn
3 Ocak 2021

Açılırsa izlicez

Oruç
29 Aralık 2020

Film güzel ama daha iyi
olabilirdi

Bahtiyar
25 Aralık 2020

Super

Bahtiyar Hamitov
25 Aralık 2020

Cok guzel

vira
24 Aralık 2020

acillllll

rc
24 Aralık 2020

acsana

Zehra
17 Aralık 2020

Acilmio

Sanan
10 Aralık 2020

Hadi admin aç

nesrin
7 Eylül 2020

super film