Batlır Filmi izle (2018)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Batlır Filmi izle (2018)

Batlır filmi İzle

Batlır filmi izle Hikayemizin kahramanı Batlır, gerek görüntüsü gerekse zekasıyla birlikte diğer insanlardan farklı bir genç adamdır. Karakterimiz, doğduğundan beri standartların epey üzerinde kocaman bir kafaya sahiptir. Görenleri hayrete düşüren Batlır’ın ismi normal şartlarda nüfus müdürlüğünde Bahtlı olarak kayıt edilmek istenmiştir. Ailesi, biricik oğullarının bahtının açık olmasını istedikleri için bu ismi uygun göreceklerdir. Fakat nüfus müdürlüğünde bulanan kalabalıktan dolayı nüfus memuru yanlış anlayacak ve kimliğe Batlır olarak geçecektir.
Batlır filmi İzle

Batlır filmi full Hd İzle

Batlır filmi full hd Batlır, hayatı boyunca görünümü itibariyle hep dışlanan bir çocuk olmuştur. Bu nedenle kendini odasına kapatmıştır ve tek dostu kitaplardır. Batlır’ın canına tak edecek, kendisi de normal insanlar gibi olmak için bu sorunundan kurtulmaya, çare aramaya kalkışacaktır. Alanında uzman bir doktorla yapılan görüşme sonucu ameliyat olduğu takdirde bu sorundan kurtulabilecektir. Fakat bu çözüm yolu Batlır’ın ölümüne neden olabilecek düzeyde ciddi bir operasyondur. Tek sorun bu da değildir çünkü ameliyat için tam tamına 1 milyon lira gerekmektedir.
Batlır filmi Full Hd İzle

Batlır filmi Tek Parça izle

Batlır filmi tek parça izle Babasının karşı çıkmasına aldırış etmeyen Batlır, televizyonda gördüğü bilgi yarışmasına katılarak bu yola adım atacaktır. Kendisi çok zeki olduğundan dolayı çeşitli dergi ve gazetelere bulmacalar hazırlamaktadır. Bu nedenle kelime hafızası oldukça geniştir. Katılacağı yarışmada kimsenin yenmeyi bu zamana kadar başaramadığı Ejder isimli idolü rakip olacaktır. Şansını denemek için başvurur ve fiziksel farklılığının reyting getirebileceği düşünülerek kabul edilir. Bu macerada ona arkadaşları ve 52 Hertz isimli yalnız bir balina türü eşlik edecektir.
Batlır filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.0 /10 Toplam oy: 11

Tür: Dram, Fantastik, Komedi, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Stare Yıldırım

Oyuncular: Sinan Çalışkanoğlu, Can Sipahi, Yılmaz Gruda, Erkan Taşdöğen, Merve Dizdar

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Batlır Filmi izle (2018)” filminde 12 Yorum bulunuyor.
 1. serkan

  bekliyoruz

 2. Emol

  En sevdiyim film azerbeycandan izliyorum

 3. Sebatin Krishma

  Cok guzel

 4. Aleykbumb

  Çok güzel bir film

 5. Nur

  İyi

 6. ms

  film güzel gözüküyor

 7. noname

  güzel gibi

 8. Kübra

  Henüz izlemedim

 9. Adem Yetkin

  Acaba nasıl bakalım

 10. emre

  iyi

 11. AHMET ATLI

  BAKALIM NASILMIŞ

 12. keci

  henüz izlemedim