Batman: The Long Halloween, Part Two izle

ALTYAZILI HD FRAGMAN
9.0 /10 1
Batman: The Long Halloween, Part Two izle

Batman: The Long Halloween Part Two izle, ⚡ Animasyon filmleri türü 2021 yapım filmi Full HD 1080p Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle. Yönetmenliği Chris Palmer’in yönettiği Youtube ve Netflix En iyi yabancı filmleri serisinde Batman: The Long Halloween Part Two ne zaman çıkacak sorularına yanıt bulacağınız film fragman ve Full HD olarak 27 Temmuz’da vizyona girdi. Tim Sale ve Jeph Loeb tarafından yazılan, 90’ların ortalarında yaşanan DC evrenin de ki hikayeye odaklanıyor.

Batman: The Long Halloween Part Two Türkçe Dublaj izle Gotham şehrinin kanun adamı Batman’ın Cadılar Bayramı’nda ki cinayet sonrası yozlaşmış kanun adamları ve şehirde ki suçlularla mücadelesini konu alıyor. Polis Kaptanı James Gordan ve Bölge Savcısı Harvey Dent, ünlü ve güçlü Falcone Suç Ailesi’nin başkanı The Roman’ı görevinden ayrılmasını istiyorlar. Özel günlerde diğer insanların da öldürüldüğü suçları araştıran Batman kimliğini bulamadığı bir seri katille karşılaşır.

Batman: The Long Halloween Part Two Altyazılı izle filmin devamında Holiday olarak bilinen seri katil, Falcone suç ailesinin peşine düşmeye devam eder. Bu sırada Gotham City’de yeni bir kostümlü suçlu sınıfı yükselir. Katilin peşine düşen Batman, araştırmasını ilerlettikçe, eski bir müttefikinin seri katil olabileceğinden şüphelenmeye başlar.

 • Türler 2021 Filmleri, Aksiyon, Animasyon, Suç, Türkçe Altyazılı

 • Yönetmen: Chris Palmer

 • Oyuncular: Jensen Ackles, Troy Baker, Laila Berzins, Billy Burke, Zach Callison, David Dastmalchian, Alyssa Diaz, John DiMaggio, Robin Atkin Downes, Josh Duhamel, Alastair Duncan, Gary LeRoi Gray, Amy Landecker

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  7.5
 • Film Süresi
  n/A
 • Film Dili
  Turkce Altyazi
0 Yorum