Batman Ninja Kaplumbağalar izle

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Batman Ninja Kaplumbağalar izle

Batman Ninja Kaplumbağalar filmi İzle

Batman Ninja Kaplumbağalar filmi izle Hikayemizin ana çıkış noktası, Gotham isimli şehirde yükselen teknoloji çalışmalarıdır. Şehirde yer alan tüm laboratuvarlardan, ileri özelliklere sahip ve henüz daha prototip aşamalarında malzemeler çalınmaktadır. Bütün insanlar, bu eylemleri kimin yaptığı konusunda fazlasıyla meraklanmıştır. Batman, uzun araştırmalarının sonucunda, bütün soygunların bir plan dahilinde ilerlediğini ve gelişi güzel bir şekilde yürütülmediğini anlayacaktır. Soygunları biraz daha yakından takip ederek, bütün ipuçlarını elde etmeye çalışacaktır.
Batman Ninja Kaplumbağalar filmi İzle

Batman Ninja Kaplumbağalar filmi full Hd İzle

Batman Ninja Kaplumbağalar filmi full hd Batman’ın, kısa süre sonra dikkatini çekebilecek türden olaylar yaşanacaktır. Soyguncuların peşine düştüğü sırada, olay yerinde gördükleri son derece sıra dışıdır. Karşısında dört mutasyon geçirmiş kaplumbağaya tanık olmuştur. İlk başlarda temkinli olarak yaklaşacak ve onların dost mu? yoksa düşman mı? olduklarını anlamaya çalışacak. Bütün bunları sağlaması için de tüm gerçekliğiyle yüzleşmesi gerekecektir.
Batman Ninja Kaplumbağalar filmi Full Hd İzle

Batman Ninja Kaplumbağalar filmi Tek Parça izle

Batman Ninja Kaplumbağalar filmi tek parça izle Düşman olduklarını düşünen Batman, sonrasında ortak paydada birleşebilecekleri, amaçlarının olduğunu fark edecektir. Bu zamana kadar kendinin gelmiş geçmiş en büyük düşmanı Shredder, onların da arama listesinde zirvede yer almıştır. Kaplumbağaların da Parçalayıcı’nın peşinde olması, Batman’ın soygunları çözüme kavuşturmasında büyük fayda sağlayacaktır. Bütün ipuçları, Shredder’ın soygunlarda parmağı olduğunu gösterecektir. Artık hedeflerinde kimin olduğuna karar veren Batman, Ninja Kaplumbağalar, Yarasa Kız ve Robin, soygunun bütün uç noktalarındaki kişileri ifşa edebilmek için güçlü birtakım oluşturacaktırlar. Bu sayede kötü niyetli kişileri amaçlarına ulaşamadan durdurabilecekler.

Oy Ort: 9.5 /10 Toplam oy: 2

Tür: Animasyon, 2019 Film izle, Aksiyon, Macera, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Jake Castorena

Oyuncular: Darren Criss, Tara Strong, Tom Kenny, John DiMaggio, Cas Anvar

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?