Bebeğin Laneti Filmi Full HD izle (2019)

1
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Bebeğin Laneti Filmi Full HD izle (2019)

Bebeğin Laneti filmi İzle

Bebeğin Laneti filmi izle Hikayemizde tuhaf davranışlara sahip olan genç bir kadının, başından geçen esrarengiz olaylar anlatılacaktır. Karakter, kendi evinde oyuncak bir bebek keşfedecektir. Bebeği bulmasını takiben, bir dizi sıra dışı olaya tanık olacaktır. Bu olaylardan kendisi kadar kızı da etkilenecektir. Adaline isimli karakter ve kızı Chloe’nin yaşamı bütünüyle değişecektir.
Bebeğin Laneti filmi İzle

Bebeğin Laneti filmi full Hd İzle

Bebeğin Laneti filmi full hd Adaline’nin kocası savaştadır. Kendisi de 2. Dünya Savaşı’nın kaos ortamından kaçarak, şehirden soyutlanmış bir köye taşınacaktır. Kocasının kendisinden uzak olması nedeniyle, yadigarı kızına gözü gibi bakmaktadır. Fakat bu durum hem Chloe’yi hem de Adaline’yi etkilemiştir. Normal yaşantıları zor seyrederken, şimdilerdeyse güvensiz olduklarına kanaat getirmiştirler.
Bebeğin Laneti filmi Full Hd İzle

Bebeğin Laneti filmi Tek Parça izle

Bebeğin Laneti filmi tek parça izle Ormanda konumlanan, son derece ihtişamlı ve tekin olmayan bir konağa yerleşen anne kız, ilk zamanlarda olağan bir şekilde hayatlarına devam edecekler. Fakat sonrasında birtakım esrarengiz gelişmeleri gözlemleyecektir. Bu durum iki tarafın da endişe duymasına yol açacak. Ormanda, hava almak için çıktıkları gezintide Chloe’nin bir anda ortadan kaybolması, işleri biraz daha karışık hale getirecektir. Adaline, maruz kaldıkları olayları anlamlandırmaya çalışsa da başaramayacaktır. En sonunda, evlerinde buldukları bebeğin, olaylar ile bağlantısının bulunduğunu fark edecektir. Sonrasında bebeğin bir cadıya ait olduğunu ve Chloe’nin de kendileri tarafından kaçırıldığını öğrenecektir. Acılı anne, kızını insan dışı varlıkların elinden kurtarabilmek için elinden gelen mücadeleyi verecektir.
Bebeğin Laneti filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.4 /10 Toplam oy: 1329

Tür: Korku

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Lawrence Fowler

Oyuncular: Claire Carreno, Helen Crevel, Neil Hobbs

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Bebeğin Laneti Filmi Full HD izle (2019)” filminde 10 Yorum bulunuyor.
 1. melek

  henüz filmi izleyemediğim için nasıl bir yorum yapacağımı bilemedim ama korku filmlerini izlemek hoşuma gidiyor

 2. Selma

  Açılırsa izleriz

 3. merve

  güzeldi

 4. Merve

  Güzel beğendim

 5. Kaan

  Açında izleyelim arkadaşlar

 6. EMMET

  Harika

 7. Ozgur

  Guzel bir filme benzoyor

 8. fdgdf

  güzel gibi

 9. Vidik

  Super

 10. HALİME

  GÜZELE BENZİYOR