Bebek Geliyorum Demez Filmi izle (2018)

rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Bebek Geliyorum Demez Filmi izle (2018)

Bebek Geliyorum Demez filmi İzle

Bebek Geliyorum Demez filmi izle Hikayemiz tamamen kariyerindeki yükselmeye odaklanmış ve hayallerine ulaşmak için yoğun gayret gösteren bir genç kadının hamileliğini konu edinmektedir. Karakterimiz hamile olduğunun öğrenmesinin ardından bütün planlarına veda etmek zorunda kalacaktır. Hayatı tam anlamıyla değişecek ve bu durumdan kurtuluşu olmayacaktır. Beste isimli karakterimiz, şahit olduğu bu durumun etkisinden uzun süre kurtulamayacaktır. Beste, kocası Alper ile mutlu bir ilişki ve evlilik sürdürmektedir. Beste’nin, ulaşabilmek için gecesini gündüzüne kattığı hayal ise yazar olabilmektir. Hayaline ilk adım olarak kurumsal hayatı terk etmeye karar verecektir.
Bebek Geliyorum Demez filmi İzle

Bebek Geliyorum Demez filmi full Hd İzle

Bebek Geliyorum Demez filmi full hd Beste oldukça mutludur ancak işler o kadar güzel ilerlerken, planı dahilinde olmayan durumlara tanık olur. İstemediği bir zamanda, hamile kalan Beste, yaşam tarzını sonsuza kadar değiştirmek zorunda kalacaktır. Bu güzel haber sadece kocası ve kendisinin hayatını değiştirmekle kalmayacaktır. Haberdar olur olmaz takıntılı aileleri ve enteresan arkadaşları da hayatlarında büyük değişim yaşayacaklardır.
Bebek Geliyorum Demez filmi Full Hd İzle

Bebek Geliyorum Demez filmi Tek Parça izle

Bebek Geliyorum Demez filmi tek parça izle Aşırı zor bir hamilelik geçiren Beste, yoğun mide bulantılarından ve ani uyku basmalarından mustarip olacaktır. Fakat hem bebeğini hem de hayallerini ertelemek istemeyecek, ikisine de sahip olabilmek için yoğun çaba sarf edecektir. Bu kadar zorlu bir süreçte ise en büyük destekçisi şüphesiz olarak onun bir dediğini iki etmeyen kocası Alper olacaktır. Karakterimiz, eşinin isteklerini yerine getirmekle uğraşacaktır.
Bebek Geliyorum Demez filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 10 /10 Toplam oy: 1

Tür: Komedi, Romantik, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

Yönetmen: Hakan Cigaoğlu

Oyuncular: Başak Parlak, Ali İl, Cezmi Baskın, Asuman Dabak, Seray Gözler Yeniay

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Bebek Geliyorum Demez Filmi izle (2018)” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. simay

  umarım film güzeldir.

 2. tre

  t

 3. Ayça

  Güzel bir film

 4. Ayça

  İyi bir filme benziyor

 5. GÜLSEREN

  SİTE GÜZEL.

 6. Demet

  Bu film harika

 7. Demet

  Siteniz barika beğendim