Bebek Geliyorum Demez Filmi izle (2018)

dinamik
dinamik
10 /10 1
Bebek Geliyorum Demez Filmi izle (2018)

Bebek Geliyorum Demez filmi İzle

Bebek Geliyorum Demez filmi izle Hikayemiz tamamen kariyerindeki yükselmeye odaklanmış ve hayallerine ulaşmak için yoğun gayret gösteren bir genç kadının hamileliğini konu edinmektedir. Karakterimiz hamile olduğunun öğrenmesinin ardından bütün planlarına veda etmek zorunda kalacaktır. Hayatı tam anlamıyla değişecek ve bu durumdan kurtuluşu olmayacaktır. Beste isimli karakterimiz, şahit olduğu bu durumun etkisinden uzun süre kurtulamayacaktır. Beste, kocası Alper ile mutlu bir ilişki ve evlilik sürdürmektedir. Beste’nin, ulaşabilmek için gecesini gündüzüne kattığı hayal ise yazar olabilmektir. Hayaline ilk adım olarak kurumsal hayatı terk etmeye karar verecektir.
Bebek Geliyorum Demez filmi İzle

Bebek Geliyorum Demez Türkçe Dublaj izle

Bebek Geliyorum Demez filmi full hd Beste oldukça mutludur ancak işler o kadar güzel ilerlerken, planı dahilinde olmayan durumlara tanık olur. İstemediği bir zamanda, hamile kalan Beste, yaşam tarzını sonsuza kadar değiştirmek zorunda kalacaktır. Bu güzel haber sadece kocası ve kendisinin hayatını değiştirmekle kalmayacaktır. Haberdar olur olmaz takıntılı aileleri ve enteresan arkadaşları da hayatlarında büyük değişim yaşayacaklardır.
Bebek Geliyorum Demez filmi Full Hd İzle

Bebek Geliyorum Demez Filmi Full HD izle

Bebek Geliyorum Demez filmi tek parça izle Aşırı zor bir hamilelik geçiren Beste, yoğun mide bulantılarından ve ani uyku basmalarından mustarip olacaktır. Fakat hem bebeğini hem de hayallerini ertelemek istemeyecek, ikisine de sahip olabilmek için yoğun çaba sarf edecektir. Bu kadar zorlu bir süreçte ise en büyük destekçisi şüphesiz olarak onun bir dediğini iki etmeyen kocası Alper olacaktır. Karakterimiz, eşinin isteklerini yerine getirmekle uğraşacaktır.
Bebek Geliyorum Demez filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
7 Yorum
simay
29 Mart 2020

umarım film güzeldir.

tre
22 Mart 2020

t

Ayça
30 Kasım 2019

Güzel bir film

Ayça
30 Kasım 2019

İyi bir filme benziyor

GÜLSEREN
26 Mayıs 2019

SİTE GÜZEL.

Demet
31 Mart 2019

Bu film harika

Demet
31 Mart 2019

Siteniz barika beğendim