Sitemizde şuan toplam 1441 film bulunmaktadır.

Bende Kal Full HD izle (2018)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Bende Kal Full HD izle (2018)

Bende Kal filmi İzle

Bende Kal filmi izle Hikayemizin kahramanları olan Fikret ve yakın arkadaşları, peşlerine mafyanın düşmesi nedeniyle kaçmaya çalışmaktadır. Fikret isimli karakterimiz, babasından kalma bir berber dükkanı işletmektedir. Ancak insanlar tarafından dikkat çekici yönü başarılı tıraşı değil tıraş sonrası uyguladığı masajdır. Bu özelliği bütün bölge halkı tarafından kabul edilebilir niteliktedir. Fikret’in yaşamı ise Taner’in sebep olacağı olaylardan dolayı değişecektir. Taner, kendisine artık her şeyin teknoloji yardımıyla yapılacağını belirtmesinin peşine masaj aleti satması kaderlerini değiştirecektir. Kullanılmaya başlanılan masaj aletinin çalışma sistemindeki bir aksaklık, dükkanda tıraş olan ve herkese nam salmış ünlü mafya babası Altan’ın hayatını kaybetmesine neden olacaktır.
Bende Kal filmi İzle

Bende Kal filmi full Hd İzle

Bende Kal filmi full hd Başlarına büyük bir ihale alan ikili peşlerine mafyanın düşmesini zorlaştırmak için cesedi ortadan kaybetmeye çalışacaktır. Bunun için de iki karakter, koltukçu Rıza’dan yardım isteyecektir. Antika bir koltuğun içine yerleştirilen cesedin dikkat çekilmeden ortadan kaldırılması planlanacaktır. Fakat daha tam anlamıyla hedeflerini gerçekleştiremeden mafyaya enselenirler. Yoğun şiddet sonucunda bütün olayları itiraf etmek zorunda kalacaklar. Cesedi koltuğun içinden almak için koltukçuya dönecekler ancak koltuğun orda olmadığın fark edeceklerdir.
Bende Kal filmi Full Hd İzle

Bende Kal filmi Tek Parça izle

Bende Kal filmi tek parça izle Koltuk, onların yokluğunda düzenbaz muhtar adayı olarak bilinen Düzgün Söğüş tarafından Adana’ya doğru yol almaktadır. Mafya yaşanılan durumlara daha fazla ateş püskürüp üç karaktere, cesedi ulaştırmaları için 2 gün süre verecekler. Fikret, Taner ve Rıza başlarına bin türlü bela açmaya kaldıkları yerden devam edecekler.
Bende Kal filmi Tek Parça izle

Haydi, ilk sen oyla!

Tür: Komedi

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Utku Uçar

Oyuncular: Süheyl Uygur, Sadi Celil Cengiz, Ruhi Sarı, Peker Açıkalın, Hüseyin Elmalıpınar

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Bende Kal Full HD izle (2018)” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Müco - 11 ay önce demiş ki:

    Film erken açılsa iyi olacaktı.

  2. süleynan - 1 sene önce demiş ki:

    filmi izlemeden yorum düşündürücü