Beyaz Karga Türkçe Dublaj izle (2019)

4
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Beyaz Karga Türkçe Dublaj izle (2019)

Beyaz Karga filmi İzle

Beyaz Karga filmi izle Rudolf Nureyev adındaki karakter, 22 yaşına basmış bir gençtir. Hayatı boyunca, en önemli tutkusu dans olmuştur. Yetenekleri sayesinde, genç yaşında tanınırlık elde etmiştir. Sovyetler Birliği’nde bir trende dünyaya gözlerini açan Rudolf, koyu bir sosyalist olarak yetiştirilmiştir. Ülkesindeki yönetim şekli, bu yönde yetiştirilmesini zorunlu kılmıştır. Kaderinin en büyük ivmesini 1961 yılında Sovyetler Birliği dışına ilk kez çıkarak yakalamıştır.
Beyaz Karga filmi İzle

Beyaz Karga filmi full Hd İzle

Beyaz Karga filmi full hd Kahramanımız Rudolf Nureyev, gösterileri öne sürülerek Paris seyahatine çıkmaya hak kazanmış bir dansçıdır. Kirov Bale Topluluğunun temsil etmiş olduğu bir değer olması, kendisini daha fazla avantajlı kılmıştır. Paris’te yansıtacağı muazzam gösteriler, Fransa’da hatta tüm dünyada büyük bir ses getirebilecek potansiyeldedir. Karakterin, duruşu siyasilerin açık hedefinde yer almasını sağlayacaktır. Kapitalist düzene karşı ilk tanışmasını deneyimleyen dansçı, kendi ülkesindeki sosyalizmle kıyaslama yapmaya başlayacaktır.
Beyaz Karga filmi Full Hd İzle

Beyaz Karga filmi Tek Parça izle

Beyaz Karga filmi tek parça izle Paris özgürlükler ülkesi olsa da KGB ajanları Rudolf Nureyev’in etrafında cirit atmaktadır. 7/24 takibe asla aralık verilmemektedir. Karakter, Clara Sain adındaki bir Parisli kadınla artan samimiyeti sonucunda, hayatını tehlikeye atacak seçimler yapmak zorunda kalacaktır. Kendisine Fransa hükümeti tarafından, sıra dışı bir iltica teklifi sunulacaktır. KGB bu durumun gerçekleşmemesi için bütün kartlarını oynayacaktır. Rudolf ise kapitalist düzene karşı bağımlı olmuştur. Bu nedenle de kolay kolay reddetmesi söz konusu olmayacaktır.
Beyaz Karga filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.0 /10 Toplam oy: 11

Tür: Biyoğrafi, Dram

Yapım: 2019 - İngiltere

Yönetmen: Ralph Fiennes

Oyuncular: Oleg Ivenko, Adèle Exarchopoulos, Raphaël Personnaz

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Beyaz Karga Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 27 Yorum bulunuyor.
 1. Norang

  Ne zamandir izlemek istedigim bir filmdi.

 2. Leyla

  Turkce altyazili olmasi gerekirdi n.bu filmin

 3. Erdenn

  Güzel bir film olması dileğiyle

 4. melek

  izlemeğe değer bir film..

 5. fulya

  özel bir hikaye

 6. metin

  teşekkürederim.

 7. Burak

  İzle

 8. murat

  bu filmi merak etmemek elde değil

 9. Deniz

  Teşekkürler