Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Bir Ejderha Macerası – A Dragon Adventure Filmi izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Bir Ejderha Macerası – A Dragon Adventure Filmi izle (2019)

Bir Ejderha Macerası – A Dragon Adventure filmi İzle

Bir Ejderha Macerası – A Dragon Adventure filmi izle Wee Krallığı, uzun süredir Kral Bedwyr yönetimini kabullenmiştir. Ancak kralın rüyasında görecekleri işleri bir hayli karıştıracaktır. Rüyasında Kötü Büyücü Emrick’in kendisiyle ateşkes yapmak istediğine tanık olacaktır. Zaten halkı başta olmak üzere diğer yaratıklar da böyle bir ateşkesten memnuniyet duyacaktırlar.

Bir Ejderha Macerası – A Dragon Adventure filmi full Hd İzle

Bir Ejderha Macerası – A Dragon Adventure filmi full hd Kral Bedwyr’in, rüyasından etkilenerek Emrick isimli büyücüyle ateşkes yapmak istemesini aktaracaktır. Bunun için barış adımı ilk kendisi tarafından atılacaktır. Wee ejderhalarından Cai ile Tinkertoes’i, Emrick’in hayatını sürdürdüğü kaleye gönderecektir. Ejderhalar karakteri geleneksel olarak her yıl düzenlenen Wee Şükran Günü münasebetiyle krallıklarına davet edecektirler. Lakin kendileri nezdinde bu göreve karşı çıkılmıştır. Bu nedenle de başka ejderhalar görevlendirilmek zorunda kalacaktır.

Bir Ejderha Macerası – A Dragon Adventure filmi Tek Parça izle

Bir Ejderha Macerası – A Dragon Adventure filmi tek parça izle Kral Bedwyr, Cai ve Tinkertoes’in görevi neden kabul ettiklerine anlam vermeye çalışacaktır. Blister ve Gurgle, kraldan hiç hazmetmektedirler. Bu zamana kadar ne yapsalar da takdir edilme gereği duyulmamıştır. Karakterler de Durwyn adındaki yüce ejderhayı, kraldan intikam alması adına ikna etmeye çabalayacaktırlar. Gözcüler tarafından yıllar sonra Durwyn’in çıkıp geldiği krala bildirilecektir. Kral Bedwyr, Cai ile Tinkertoes’e kaçmalarını emredecektir. Fakat bu emir Kral Bedwyr’i ve Wee Krallığı’nı korumak adına çiğnenmek zorunda kalınacaktır. Karakterler yüce ejderhaya karşı mücadele edecektirler.

Tür: Animasyon Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Alex Sebastian

Oyuncular: Jonathon Carley, Kj Schrock, Sarah Taylor

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?