Bir Sindirella Hikayesi Noel Dileği Filmi izle (2019)

rek
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Bir Sindirella Hikayesi Noel Dileği Filmi izle (2019)

Bir Sindirella Hikayesi Noel Dileği filmi İzle

Bir Sindirella Hikayesi Noel Dileği filmi izle Hikâyede Kat Emerson için Noel’de gerçekleşmesi umulan bir mucize ele alınacaktır. Kat, uzun süredir söz yazarı olabilmeye çabalamaktadır. Hayalleri uç noktalarda olsa da bir gün hepsine ulaşabileceğini düşünmektedir. Fakat önünde aşması gereken daha uç sorunları mevcuttur. Acımasız bir yapıya sahip olan üvey kardeşleri ve üvey annesi, kendisine tıpkı hizmetçi gibi muamele göstermektedirler.

Bir Sindirella Hikayesi Noel Dileği filmi full Hd İzle

Bir Sindirella Hikayesi Noel Dileği filmi full hd Kat Emerson, Terrence Wintergarden’ın patron koltuğunda oturduğu, Noel Baba Diyarı isimli işletmede çalışmak zorunda bırakılmıştır. Burada cüce kıyafetlerine bürünen karakter, şarkılar söyleyerek insanları eğlendirmeye çalışmaktadır. İş yerindeki en heyecanlı kısım da Noel Baba figürünü Nick isimli bir yakışıklının oynamasıdır. Kat, beklenmedik bir şekilde Noel Galası’na davet edildiğinde, üvey annesi ve kardeşleri tarafından engellenmek için her yol denenecektir.

Bir Sindirella Hikayesi Noel Dileği filmi Tek Parça izle

Bir Sindirella Hikayesi Noel Dileği filmi tek parça izle Can sıkıntısından kendini yiyip bitiren Kat, elinden ne geliyorsa onu yapmaya hazırdır. Bir an önce galadaki yerini almalı ve Nick ile belki de yakınlaşma fırsatı bulmalıdır. Ancak kendisi son derece çaresiz bırakılacaktır. Tüm umudunu yitirmişken, can dostu köpeğinin yardımı her şeyin gidişatını değiştirecektir. Köpek sayesinde Kat için hayatının dönüm noktasını yaşama fırsatı sağlanacaktır. Bu durum üvey ailesini sinir krizlerine itse de hayallerinden vazgeçmemek için onları bile çiğnemeye hazırdır.

Oy Ort: 7.7 /10 Toplam oy: 3

Tür: Fantastik, 2019 Film izle, Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj

Yapım: 2019

Yönetmen: Michelle Johnston

Oyuncular: Laura Marano, Gregg Sulkin, Isabella Gomez

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Bir Sindirella Hikayesi Noel Dileği Filmi izle (2019)” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. Jxjxnxjxjx

  İyi. Bravo

 2. nrc

  tesekur

 3. çuçuli

  vay

 4. Duygu

  Süper film tavsiye ederim

 5. feryal

  biraz saçma

 6. gs

  gs

 7. M

  Evet