Bize Müsaade izle

SUPER FHD FRAGMAN
5.7 /10 739
Bize Müsaade izle

Bize Müsaade filmi izle


Hikâye bir arkadaş grubuna odaklanmaktadır. Karakterler, rutin giden hayatlarının aksine bir dizi olayın içine düşecektirler. Üç karakterden birisi yönetmen, diğeri oyuncu ve sonuncusu da senaristtir. Televizyon dünyasında kaynaşma fırsatı bulan karakterler, set dostluklarını bir adım öteye taşımış ve içli dışlı olmaya başlamıştırlar. Alihan Duru, Suat Gündüz ve Tekin Coşkun için zor olaylar gözlemlenecektir. Normal bir yaşantıya sahip olan karakterlerin hayatı, Büyükada’ya bir akıl hastanesine danışmak için gittiklerinde değişecektir.
Bize Müsaade filmi izle

Bize Müsaade filmi full hd


Alihan, Tekin ve Suat, akıl hastanesine girer girmez enteresan durumlarla karşı karşıya kalmıştırlar. Üstelik, Suat adına danışmanlık hizmeti almak için geldikleri halde, hepsi birden akıl hastanesine kapatılacaktırlar. Çünkü, olumsuz olayları gözlemlemeleri ve bilgilerinin olmaması gerektiği durumlardan haberdar olmaları, başlarını belaya sokacaktır. Bütün her şey merakları yüzünden başlarına gelmiştir.
Bize Müsaade filmi full hd

Bize Müsaade filmi tek parça izle


Akıl hastanesinin başhekimi olarak Sinan isimli kötü niyetli bir doktor bulunmaktadır. Üç karakterin, fazla bilgiyi ve durumu gözlemlemesi, kendisiyle hastanesini riske sokmuştur. Bu nedenle de yapacağı başka bir şey kalmamıştır. Akıl hastanesinde, üç karakter için zorlu günler başlayacaktır. Üstelik kurtulma planlarının çoğu çöpe uğradığında, diğer akıl hastalarıyla anlaşmaya çalışacaktırlar. Onların dünyasında nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu gözlemleyecekler. Diğer taraftan Suat, akıl hastası bir genç kıza âşık olacak ve tuhaf davranışlarda bulunmaya başlayacaktır.
Bize Müsaade filmi tek parça izle

 • Yapım Yılı
  2021
 • IMDb Puanı
  6.4
 • Film Süresi
  109 dakika
 • Film Dili
  Yerli Film
25 Yorum
Elif demir
3 Şubat 2021

Açılmıyoor

Elif demir
3 Şubat 2021

Açamadım filmi bir türlü

Asan
11 Ocak 2021

Çok guzel

Asan
11 Ocak 2021

Çok iyi bir film

Nick
6 Ocak 2021

Mükemmel