Bize Müsaade Filmi izle (2019)

0
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Bize Müsaade Filmi izle (2019)

Bize Müsaade filmi izle


Hikâye bir arkadaş grubuna odaklanmaktadır. Karakterler, rutin giden hayatlarının aksine bir dizi olayın içine düşecektirler. Üç karakterden birisi yönetmen, diğeri oyuncu ve sonuncusu da senaristtir. Televizyon dünyasında kaynaşma fırsatı bulan karakterler, set dostluklarını bir adım öteye taşımış ve içli dışlı olmaya başlamıştırlar. Alihan Duru, Suat Gündüz ve Tekin Coşkun için zor olaylar gözlemlenecektir. Normal bir yaşantıya sahip olan karakterlerin hayatı, Büyükada’ya bir akıl hastanesine danışmak için gittiklerinde değişecektir.
Bize Müsaade filmi izle

Bize Müsaade filmi full hd


Alihan, Tekin ve Suat, akıl hastanesine girer girmez enteresan durumlarla karşı karşıya kalmıştırlar. Üstelik, Suat adına danışmanlık hizmeti almak için geldikleri halde, hepsi birden akıl hastanesine kapatılacaktırlar. Çünkü, olumsuz olayları gözlemlemeleri ve bilgilerinin olmaması gerektiği durumlardan haberdar olmaları, başlarını belaya sokacaktır. Bütün her şey merakları yüzünden başlarına gelmiştir.
Bize Müsaade filmi full hd

Bize Müsaade filmi tek parça izle


Akıl hastanesinin başhekimi olarak Sinan isimli kötü niyetli bir doktor bulunmaktadır. Üç karakterin, fazla bilgiyi ve durumu gözlemlemesi, kendisiyle hastanesini riske sokmuştur. Bu nedenle de yapacağı başka bir şey kalmamıştır. Akıl hastanesinde, üç karakter için zorlu günler başlayacaktır. Üstelik kurtulma planlarının çoğu çöpe uğradığında, diğer akıl hastalarıyla anlaşmaya çalışacaktırlar. Onların dünyasında nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu gözlemleyecekler. Diğer taraftan Suat, akıl hastası bir genç kıza âşık olacak ve tuhaf davranışlarda bulunmaya başlayacaktır.
Bize Müsaade filmi tek parça izle

Oy Ort: 5.7 /10 Toplam oy: 736

Tür: Komedi, 2019 Film izle

Yapım: 2019

Yönetmen: Giray Altınok

Oyuncular: Giray Altınok, Fırat Albayram, Sami Aksu

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Bize Müsaade Filmi izle (2019)” filminde 25 Yorum bulunuyor.
 1. Elif demir

  Açılmıyoor

 2. Elif demir

  Açamadım filmi bir türlü

 3. Asan

  Çok guzel

 4. Asan

  Çok iyi bir film

 5. Nick

  Mükemmel