Bizi Hatırla Filmi izle (2018)

55
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Bizi Hatırla Filmi izle (2018)

Bizi Hatırla İzle

Bizi Hatırla izle filmi babasını ihmal eden bir adam tekrardan babası ile iletişime geçip aralarındaki bağı eskiye döndürmeye çalışmaktadır. Kaan iş hayatındaki olduğu yere kendi çabaları ile gelmiştir. İşinde başarılı bir adam olmasının dışında bu zamana kadar kendini paralamış ve en sonunda istediği mevkiye ulaşabilmiştir. Eşi ve iki çocuğuyla vakit geçirmeyi seven Kaan, bu hayatın tamamen ona yettiğini düşünür. Bu sakinliği uzun bir süre sürdürmek istemektedir.
Bizi Hatırla İzle

Bizi Hatırla Full Hd İzle

Bizi hatırla full HD izle görünür de sakin olan hayatındaki yoğunluktan dolayı sahil kenarında yaşayan yaşlı babası bir hayli ihmal eder. Fakat bu durum babasının yani Eşref amcanın kalp krizi geçirmesiyle değişecektir. Ancak bu durum da Kaan her ne kadar babasının yanına gitmek istese de işlerini bırakıp gidemeyeceğinden dolayı babasını kendi evine çağırır. Eşref Bey oğluna ve ailesine yük olmak istemediği için geldiği gibi evine geri dönmek ister. Kaan bu durum vesilesi ile babasından ne kadar uzak kaldığını bir-birlerine resmen yabancı olduklarını görür ve bu durumu düzeltmek için bazı kararlar alacaktır.
Bizi Hatırla Full Hd İzle

Bizi Hatırla Tek Parça izle

Bizi Hatırla Tek Parça izle 2018 filmleri arasında olmakla beraber Türk filmidir. Başarılı yönetmen olan Çağan Irmak bu filmde de duygusallığı konuşturacak. Bizi Hatırla filmini sitemizden donmadan kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.
Bizi Hatırla Tek Parça izle

Oy Ort: 5.8 /10 Toplam oy: 21

Tür: Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2018 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.4

Yönetmen: Çağan Irmak

Oyuncular: Tolga Tekin, Altan Erkekli, Özge Özberk, Binnur Kaya, Sumru Yavrucuk

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Bizi Hatırla Filmi izle (2018)” filminde 246 Yorum bulunuyor.
 1. elif

  iyi

 2. Bedmur

  İzleyelim

 3. lütfi

  izleyelim
  bakalım

 4. lütfi

  izleyelim

 5. isoman

  çok başarılı

 6. isoman

  izleyebilirsem fikrimi söyleyecek