Bizim Köyün Şarkısı izle (2018)

rek
rek
rek
rek
rek
5.6 /10 725
Bizim Köyün Şarkısı izle (2018)

Bizim Köyün Şarkısı filmi İzle

Bizim Köyün Şarkısı filmi izle Hikayemiz, bitirim afacanlardan oluşan bir arkadaş grubunun başından geçen komik ve esrarengiz olayları aktaracaktır. Çınar ismindeki küçük kahramanımızın, kısa bir süre sonra İstanbul’da ki yaşamına veda etmesi gerekecek. Ailesi köye taşınma kararı alan kahramanımızın, bütün hayalleri, bu kararla birlikte yerle bir olacaktır. Çınar, küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmiş ve popülaritesi sektörde yüksek olan bir yarışmaya katılarak, hayallerindeki gibi yeteneğini kanıtlamayı düşünmektedir.
Bizim Köyün Şarkısı filmi İzle

Bizim Köyün Şarkısı filmi full Hd İzle

Bizim Köyün Şarkısı filmi full hd Yarışma konusunda kendine olağanüstü bir şekilde güvenen Çınar, bu yeteneğini herkese kanıtlamak için yarışmanın yapılacağı günü iple çekmektedir. Üstelik bir yandan da babasını köye taşınmamak için ikna etmeye çalışmıştır. Fakat bu çabası, istediği gibi bir sonuç alamamış ve babasının kararlarına saygı duymak zorunda kalmıştır.
Bizim Köyün Şarkısı filmi Full Hd İzle

Bizim Köyün Şarkısı filmi Tek Parça izle

Bizim Köyün Şarkısı filmi tek parça izle Köyde Zeynep isminde ki küçük kardeşiyle ortama uyum sağlamaya çalışırlarken, aşırı eğlenceli bir çocuk grubunun varlığına şahit olacaklar ve bütün bunlar Çınar’ın umutlarının yeniden yeşermesini sağlayacak. Köye taşınmasıyla birlikte yarışmaya katılım şartları zorlaşan kahramanımızın, tek çıkış yolu bu çocuklar olacaktır. Köyde tanıştığı arkadaş grubu da Çınar’a karşı ellerinden gelen yardımı sunacaklar ve bütün çocuklar doya sıya eğlencenin tadına varacak. Sıkı dostlar birlikte kalkıştıkları ilk işi, ellerine yüzlerine bulaştırmadan başarıyla gerçekleştirmeyi amaçlayacaklar ve bütün yaşanılan duygular onları sıkı birer dost yapacaktır.
Bizim Köyün Şarkısı filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2018 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
3242 Yorum
Gizem Potter
15 Nisan 2021

neden açılmıyo aq çok kırıldım iki saattir arıyorum hepsi teif haklarından kaldırılmış şu an ağlamak istiyorum lütfen düzeltin sorunu

nigga
20 Ocak 2021

neden açılmıyor aq