Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Blackbear – Submission Full HD izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Blackbear – Submission Full HD izle (2019)

Blackbear – Submission filmi İzle

Blackbear – Submission filmi izle Hikâyede, ABD Deniz Kuvvetleri personeli iki karakterin, maruz kalacakları durumlar konu edilmektedir. Zorlu görevlerin üstesinden gelmek konusunda, büyük bir yeteneğe sahip olan iki karakter de bu zamana kadar görevlerini layıkıyla yapmıştırlar. Bazı durumlarda ölümün pençesinden zor kurtulmuşturlar. Kendilerini aşırı yıpratan bir görevi daha tamamlamak üzere, orta doğuya yol alacaktırlar. Rehin düştükleri bu coğrafya da bireysel yetenekleri ve ekip çalışmaları sayesinde kurtulmayı başaracaklar. Evlerine döndüklerindeyse, bambaşka bir muameleyle karşılaşacaklar.
Blackbear – Submission filmi İzle

Blackbear – Submission filmi full Hd İzle

Blackbear – Submission filmi full hd Ülkeleri adına yapabileceklerinin sınırı olmayan iki asker, geri dönüşlerinde beklenmedik bir İŞİD soruşturmasının merkezinde yer alacaklar. İfadelerini vermelerinin ardından serbest bırakılacaklar. Ancak işlerine geri dönmeleri ne yazık ki imkânsız olacak. Bu durum maddi açıdan varlıklarını devam ettirememe sıkıntısını ortaya çıkaracak. Kısa yoldan kendilerine başka işler bulma arayışına girecekler. Fakat uzun yıllar tek deneyimlerini ordu adına görev yaparak kullandıklarından, bu durumun üstesinden kolay kolay gelemeyecekler.
Blackbear – Submission filmi Full Hd İzle

Blackbear – Submission filmi Tek Parça izle

Blackbear – Submission filmi tek parça izle Karakterlerden birisinin geçmişte, dövüş sanatlarıyla uğraşması en büyük avantajı olacak. Başlarda bazı tereddütler yaşasa da yeniden boks kariyerine dönmeye karar verecek. Çünkü başka şekilde hayatını idame edebilmesinin bir yolu bulunmayacak. Yavaş yavaş antrenmanlarını arttırmaya başlayacak. Önünde sonraki yaşantısını refah içerisinde geçirebilmesini sağlayacak büyük bir dövüş bulunacak. Bütün gücüyle dövüşü kazanmak için performansını arttırmaya çalışacak.
Blackbear – Submission filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: JM Berrios

Oyuncular: Scott Pryor , Darrin Dewitt Henson , Kevin Sizemore

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?