Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Boi Türkçe Dublaj izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Boi Türkçe Dublaj izle (2019)

Boi filmi İzle

Boi filmi izle Hikâyenin kahramanı Boi, geçimini şoförlük yaparak sağlamaktadır. Genç yaşına rağmen, hayat mücadelesi akranlarından farklı gelişmiştir. Sevgilisinin alacağı bir karar, ikisinin de hayatını etkileyecek türdendir. Bir süre sonra İspanya’ya gelerek milyarlarca dolarlık anlaşma yapan Asyalı iş adamlarının şoförlüğünü yapacaktır. Bu iş adamları, sıradan kişiler değildirler. Kendilerinin peşlerinde oldukları bir dizi gizli soruşturmalar yürütülecektir.
Boi filmi İzle

Boi filmi full Hd İzle

Boi filmi full hd Boi’de kendilerine bu gizemlerle dolu macerada eşlik edecektir. Ancak aklı yolculuk süresince sürekli olarak kız arkadaşında kalacaktır. Kız arkadaşı, kısa bir süre önce Boi’ye hamile olduğunu belirtmiştir. Boi’de kendisine bir miktar parayı kürtaj için ödemiştir. Sonrasında bu durum, kendisine büyük bir takıntı haline gelecektir. Çünkü, kendisinin yaşamını benimsemekte fazlasıyla zorlanacaktır. Teyzesi, kapı ve pencerelere eline geçen her şeyi fırlatan bir imaja sahiptir.
Boi filmi Full Hd İzle

Boi filmi Tek Parça izle

Boi filmi tek parça izle İş adamları ve Boi’nin tanışıklıkları pek ılımlı olmamıştır. Çünkü, havaalanından alınmayı bekledikleri vakit, Boi istemsiz olarak geç kalmak durumunda kalmıştır. Ancak kendisiyle yolculuğa çıkıldığı zaman, pedalları hızlı kullanması ve çok fonksiyonel çalışması dikkatlerini çekmiştir. Hurdalık bölgelerde bile muazzam bir sürüş konforu sağlaması, kendisinin uzun süreli olarak şoförlüklerini üstlenmesini sağlayacaktır. Bir süre sonra aracının arka koltuğunda, göbek kordonu yeni kesilmiş bir yeni doğan bebeğin bulunduğunu fark edecektir. İş adamları, Simon Albatross’u bulmak için ellerinden geleni yapmaya hazırdırlar.
Boi filmi Tek Parça izle

Tür: Polisiye Filmleri

Yapım: 2019 - İspanya

Yönetmen: Jorge M. Fontana

Oyuncular: Bernat Quintana, Miranda Gas, Man Mourentan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?