Booksmart Türkçe Dublaj izle (2019)

rek
FILM BILGILERI 1 sene önce
Booksmart Türkçe Dublaj izle (2019)

Booksmart filmi İzle

Booksmart filmi izle Hikâyenin ana kahramanları Amy ile Molly’dir. Karakterler, çevreleri tarafından tam bir örnek öğrenciler olarak gösterilmektedirler. Akademik yönden fazlasıyla iyidirler. Sırf bu amaç uğruna, genç kızlıklarını yaşamaya bile zamanları olmamıştır. Bu zamana kadar bütün zamanlarını, ders çalışmaya ayırmıştırlar. Lise dönemleri ve ergenlikleri, sadece ders kitaplarına konu olmuştur. Akranları ise çılgınlar gibi partilere katılıp, gönüllerince eğlenmiştirler.
Booksmart filmi İzle

Booksmart filmi full Hd İzle

Booksmart filmi full hd Molly ile Amy’nin liseden mezun olmaları için hemen hemen bir yıl kalmıştır. Kendilerinin diğer arkadaşlarından daha avantajlı olduklarını düşünecektirler. Nitekim kendileri kadar kimse derslere fazla ilgi göstermemiştir. Ancak, ikilinin arkadaşlarının kazanmış oldukları üniversiteleri öğrenmeleri hayatlarını altüst edecektir. Çünkü, hiçbir şey hesaplarındaki gibi gitmemiştir.
Booksmart filmi Full Hd İzle

Booksmart filmi Tek Parça izle

Booksmart filmi tek parça izle Normal şartlarda Amy ile Molly, en prestijli üniversiteye kendilerinin kabul edildiklerini düşünmüştürler. Fakat asıl gerçek bundan çok uzaktır. Çünkü, okullarındaki birçok öğrenci üniversitelere kabul edilmiş hatta içlerinden elit üniversiteleri kazananlar bile olmuştur. İkili, bu duruma fazlasıyla içerlenecektirler. Çünkü lise eğitimi boyunca fazla ders çalıştıklarını fark edecekler. Gençlikleri kitaplarla geçen karakterler, bu durumu artık tam tersine çevirmeye karar verecekler. Dört senede yaşayamadıkları bütün çılgınlıkları, kalan son bir döneme sığdırmaya çalışacaklar. Bu sayede akranlarından geride kalmak istemeyecekler. Çoğu durumla ilk kez karşılaşmış olacaklarından, yaşıtlarından daha farklı algıları gözlemlenecektir. Kendilerinin dışlanmış olmaları, her ortamda bir adım geride kalmalarına neden olacaktır
Booksmart filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 10

Tür: Komedi, 2019 Film izle, Türkçe Altyazılı

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Olivia Wilde

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Booksmart Türkçe Dublaj izle (2019)” filminde 14 Yorum bulunuyor.
 1. 123

  harika

 2. Aykut

  Bakalım

 3. Jack

 4. MÜKEMMEL ÖTESİ

  müko

 5. ceto

  gel

 6. mwrhaba

  gueek bkr film

 7. Fjfdf

  Fena degil

 8. özden can

  slm başlasın film

 9. yusuf

  iyi gibi

 10. hakkı

  ckckc

 11. Umut

  Slmh

 12. Umut

  Slm

 13. Umut

  Slöm

 14. Elif

  Ndndensnsn