Borç Harç izle

SUPER FHD FRAGMAN
5.5 /10 31
Borç Harç izle

Borç Harç izle, Borç Harç film izle son yıllarda adından sıkça bahsettiğimiz Oğuzhan Uğur YouTube Babala TV ve Onedio kanalındaki yükselişinin ardından karşımıza uzun metrajlı yeni filmi Borç Harç ile çıkmakta. Daha öncesinde uzun ve kısa metrajlı yapıtları olduğunu da göz önünde bulundurarak YouTube fenomenlerinin son zamanlarda bu alanlarda yoğunlaşmasıyla birlikte Oğuzhan Uğur’dan beklediğimiz bir ataktı bu. Fenomenleri ve kaliteli bulmadığı içeriklerle ilgili ağır eleştiriyle sık sık gündemde olan Oğuzhan Uğur’un projesi büyük bir merak konusu

”borç

Borç Harç Türkçe Dublaj izle

Borç Harç filmi full hd izle bir televizyon kanalında çalışan genç bir adamın borçlarından kurtulma çabalarını konu ediyor. Evlilik hazırlıkları yapan bu genç adam Murat geçimini çalıştığı televizyon kanalında troll haberler yaparak sağlamaktadır. Evlilik hazırlıkları Murat’ın düşüncelerinin çok dışında gerçekleşmektedir kız arkadaşının düşlerindeki o büyülü gün için bir çok planı ve isteği vardır. Murat içinden gelmeyerek de olsa kız arkadaşının isteklerini elinden geldiğince yerine getirmeye çalışır. Ancak tam düğün arefesinde olanlar olur ve genç çift ayrılırlar. Murat’a eski sevgilisinden kalan tek şey yüklü miktarlarda borçtan başka bir şey değildir. Murat borçlarından kurtulmak için bir yol ararken teklif patronundan gelir ve Murat kendini hayal bile edemeyeceği bir yerde kanalın başında görür. Her şeyin yoluna gireceğini borçlarından kurtulacağını ve yeni güzel bir hayat yaşayacağını sanan Murat olayların bu şekilde gelişmeyeceğini kısa bir süre içerisinde anlar.

Borç Harç Tek Part İzle

Borç Harç Filmi Tek Part İzle Onedio editörleri Hasan Karakuş ve Hande Turan tarafından kaleme alınan filmin yönetmenliğini Efe Hızır üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunu ise Oğuzhan Uğur, Burak Topaloğlu, Esma Soysal, Gökçe Özyol, Melisa Akman, Cenk Durmazel oluşturmaktadır.

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    6.2
  • Film Dili
    Yerli Film
156 Yorum
Acar
8 Haziran 2019

Başlicak mi flim

KT
7 Haziran 2019

Güzel bir filme benziyor..

Lol
7 Haziran 2019

Baya iyi.

Cabbar
7 Haziran 2019

Niye bu kadar bekliyoruz

Paşa
7 Haziran 2019

İyi film

Süloo
7 Haziran 2019

efso film çok güzel

enes
6 Haziran 2019

iyi yani

Bautge37
6 Haziran 2019

FİLM ÇOK GÜZEL

Koksal
6 Haziran 2019

Harika

İso
6 Haziran 2019

Merhaba

Ezgi
6 Haziran 2019

Oğuzhan Uğur ❤❤

Yusuf
4 Haziran 2019

IMDb puanı neden bu kadar düşük anlamadım