Bozkır Tek Parça izle (2019)

4.0 /10 1
Bozkır Tek Parça izle (2019)

Bozkır filmi İzle

Bozkır filmi izle Hikâyenin merkezliğini Konya’nın Bozkır isimli ilçesi yapacaktır. İlçede hayatlarını kıt kanaat geçiren Abdullah ve Çolak Ziya, küçüklükten beri beraber yetişmiştirler. İkisi de silah satarak, geçimlerini sağlayan karakterler, beraberlikleriyle yıllara meydan okumuşturlar. Aslında iki karakterin de ruh halleri birbirlerinden farklıdır. Ancak hiçbir şey dostluklarının ötesine geçememiştir. Abdullah, Emine isimli bir genç kızla sözlenecektir. Kısa sürede evlenmek gibi hayalleri bulunmaktadır. Çolak Ziya ise daha çok hayattan umudunu kesmiştir. Onun için günü geçirmekten ötesi düşünülmemektedir.
Bozkır filmi İzle

Bozkır Türkçe Dublaj izle

Bozkır filmi full hd İki karakter, bu zamana kadar namus, şeref ve mertlik gibi kavramlara değer vermiştirler. Yaşamlarını da bu şekilde sürdürmüştürler. Bir zaman sonra, askerlik arkadaşlarını ziyaret etmeye karar verecektirler. Evine doğru yol alacaklar fakat ulaştıklarında Testici Bekir’in evde olmadığını gözlemleyecekler. Kendilerini kapıda karşılayan, hanımı Süheyla misafirlerine sıcak bir karşılama yapacaktır. Çolak Ziya, kadını görür görmez tutulacaktır. Abdullah’ın da olmadığı bir anda, Süheyla’yı yalnız başına yakalayıp, namusunu lekeleyecektir.
Bozkır filmi Full Hd İzle

Bozkır Filmi Full HD izle

Bozkır filmi tek parça izle Abdullah bir süre sonra bir şeylerden şüphelenecek ve kontrol için geldiğini gören Çolak Ziya, arkasına bile bakmadan kaçacaktır. Abdullah, böyle bir namussuzluğu yediremeyecektir. Bütün gücüyle Çolak Ziya’nın peşinden koşarak, namus lekesini temizleyecektir. Bozkırın en tepe noktalarına kadar süren koşuşturmaca, zirvede son bulacaktır. Abdullah’ın silahından çıkan kurşun, Çolak Ziya’nın eceli olacaktır. Teslim olan karakter, ömrünün hapishanelerde geçeceğinden emindir.
Bozkır filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019 - Türkiye
  • Film Dili
    Girilmedi
41 Yorum
Jasj
16 Nisan 2020

jskssk