Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Breaker Türkçe Dublaj izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Breaker Türkçe Dublaj izle (2019)

Breaker filmi İzle

Breaker filmi izle Hikâye kahramanı J.C. kısa zaman önce orduda görev yapmıştır. Ancak tutunamayarak en sonunda atılmıştır. Ordudan atılmasını takiben, yeniden evin yolunu tutmak durumunda kalmıştır. J.C., burada kardeşinin yanında işe girip boyama işleriyle uğraşacaktır. Fakat asi ruhu sivil yaşamda da peşini bırakmayacaktır. Bu işe ek olarak çok tehlikeleri işlere daha bulaşmaya başlayacaktır. Ağabeyi kendisine cazip bir iş teklifinde bulunduğunda, gözleri parlayacaktır.
Breaker filmi İzle

Breaker filmi full Hd İzle

Breaker filmi full hd Ağabeyi tarafından J.C.’ye önerilen iş çiftliklerde dolaşan sahipsiz atları vurmakla ilgilidir. J.C. öfkesini atabileceği türden bir iş bulduğuna karşı aşırı sevinecektir. Fakat, kendisinin işi beceremediği ortaya çıkınca, ağabeyi tarafından mahcup duruma düşmek kabul edilemeyecektir. Kendisini ormanın derinliklerinde bırakarak, arkasına bile bakmadan gidecektir.
Breaker filmi Full Hd İzle

Breaker filmi Tek Parça izle

Breaker filmi tek parça izle J.C. ağabeyinin tavrına ve mahcup olması nedeniyle fazlasıyla moralsizdir. Issız ormandan yola çıkarak, kasabaya ulaşmaya çalışacaktır. Bu yolculuk sürecinde bir esrarengiz adama rastlayacaktır. Kısa bir muhabbetin ardından karakterin çiftliğinin bulunduğunu öğrenecektir. Bu adam çiftliğinde başıboş gezen yaralı atları alarak tedavilerini yapmaktadır. J.C.’de ilham aldığı işte çalışmak isteyecek ve adamın çiftliğinin yolunu tutacaktır. Bir süre sonra da atlara karşı bakış açısı tamamen değişecek ve vazgeçilmezi haline gelecektir. Fakat bu karakterin J.C.’nin geçmişiyle kötü bir mazisi bulunmaktadır. Tesadüf eseri geliştiği düşünülen bu süreç aslında ince dokunmuş bir planın parçasıdır.
Breaker filmi Tek Parça izle

Tür: Dram Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Wade F. Jackson

Oyuncular: Chantz Marcus, Peter O'Brien, Alice Barrett

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?