Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Breaking Barbi Full HD izle (2019)

1
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Breaking Barbi Full HD izle (2019)

Breaking Barbi filmi İzle

Breaking Barbi filmi izle Barbi Brennan, dünya çapında ünlü fitness ve selfie kraliçesidir. Karakter, hayatındaki Tinder’dan gerçekleştireceği ilk buluşmaya odaklanmıştır. Bu buluşma ışığında bir dağ tırmanışı gerçekleştirmesi gerekecektir. Ancak bu buluşmaya dair çarpıcı durumlar gözükmeye başlayacaktır. Barbi bu zamana kadar doğa ile sıkı fıkı bir yaşama sahip olmamıştır. Ancak şimdi telefonun dahi çekmediği bir ormanda, malzemesiz bir şekilde hayatta kalmaya çalışacaktır.
Breaking Barbi filmi İzle

Breaking Barbi filmi full Hd İzle

Breaking Barbi filmi full hd Barbi Brennan’ın sosyal medyadan zaruri olarak uzak kalması sonucunda gireceği ruh halini merkez alacaktır. Sosyal medyaya karşı bağımlı olan karakter, bir süre sonra kendisi için neyi ifade ettiğini bulmaya çalışacaktır. Kendi dünyasında yaptığı sorgulamalar, yavaş yavaş anlam kazanmaya başlamıştır. Yalnız başına çıkış yolu aradığı süreçte yolu Ulusal Güvenlik Ajanları’yla kesişecektir. Karakterler, dünya dışı varlıklarla savaşmaları adına görevlendirilmiştirler. Barbi de ajanlara destek olarak, dünyayı olası uzaylı istilasından korumak için efor sarf edecektir. Diğer taraftan da hayatını gözden geçirmeye çalışacaktır.
Breaking Barbi filmi Full Hd İzle

Breaking Barbi filmi Tek Parça izle

Breaking Barbi filmi tek parça izle Barbi’nin ajanlarla birlikte hareket etmesini temel alacaktır. Karakter, bu süreçte yaşayacağı serüvenle sosyal medyasız da yaşayabileceğini gösterecektir. Üstelik bu sefer insanlık adına yaptıkları gizli kalacaktır. Bu duyguya alışmasını takiben sosyal medya bağımlılığının kendisini fiziksel ve ruhsal yönden ne hale getirdiğini gözlemlemesi için avantaj olacaktır. Dünyanın kaderini değiştirmek için elinden gelen bütün fedakarlıkları sergileyecektir.
Breaking Barbi filmi Tek Parça izle

Tür: Komedi Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Edward G. Negron

Oyuncular: Vera VanGuard, Paul Logan, Amy Johnston

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?