Brightburn Şeytanın Oğlu Filmi izle (2019)

2
rek
rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Brightburn Şeytanın Oğlu Filmi izle (2019)

Brightburn Şeytanın Oğlu filmi İzle

Brightburn Şeytanın Oğlu filmi izle Dünya, uzun zamandır büyük bir kaos ortamına maruz kalmıştır. Üzerindeki yaşam bozulmuş ve adalet kavramı, bütünüyle ortadan kaldırılmıştır. Bir süper kahraman tarafından bütün gidişat kontrol altına alınmaya çalışılacaktır. Süper kahraman, insan bedenine bürünerek, sorumluluklarını devam ettirmeye çalışacaktır. Bozulan ahlak kurallarını, yeniden tesis edebilmek adına iyilerin tarafında yer alması gerekecektir.
Brightburn Şeytanın Oğlu filmi İzle

Brightburn Şeytanın Oğlu filmi full Hd İzle

Brightburn Şeytanın Oğlu filmi full hd Uzaydan düşen sevimli ve bir o kadar da esrarengiz bir bebek, sıra dışı olayların fitilini ateşleyecektir. Bebek, çiftçi bir aile tarafından bulunacaktır. Bebeğin masumiyetinden etkilenen çift, evlat edinmek isteyecektir. Üstelik sağlıklı büyüyebilmesi için ellerinden gelen mücadeleyi sergileyecektirler. Onu öz evlatları gibi sarmalayacaklar ve durumdan fazlasıyla hoşnut kalacaktırlar. Bebeğin sevimli tavırlarıysa, onları bu fikre sevk eden en büyük aracı olmuştur.
Brightburn Şeytanın Oğlu filmi Full Hd İzle

Brightburn Şeytanın Oğlu filmi Tek Parça izle

Brightburn Şeytanın Oğlu filmi tek parça izle Bebeğin, nereden geldiğine dair hiçbir hakikat bilinmemektedir. Fakat bu dünyaya ait olmadığı, sergilediği bütün davranışlarda ortaya çıkmaktadır. Aile, başlarda mutluluklarına gölge düşürebilecek endişesiyle konduramamaktadır. Fakat yetişkin bir hale geldiğinde, süper kahraman olduğu fark edilecektir. Büyüyüp gelişen genç karakter, şeytanın beden bulmuş hali gibidir. Normal süper kahramanlardan daha farklı bir tutuma ve davranışlara sahiptir. Üstelik, gözünü karartabilecek türden bir algı yapısı bulunmaktadır. Dünyayı kurtarabilmenin tek bir yolu mevcuttur ve huzurun yeniden tesis edilmesi için kullanılmak istenecektir.
Brightburn Şeytanın Oğlu filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 6.7 /10 Toplam oy: 6

Tür: Bilim-Kurgu, Dram, Korku

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: David Yarovesky

Oyuncular: Elizabeth Banks, David Denman, Matt Jones, Meredith Hagner, Jennifer Holland

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?