Brightburn Şeytanın Oğlu izle

rek
rek
rek
10 /10 2
Brightburn Şeytanın Oğlu izle

Brightburn filmi İzle

Brightburn filmi izle Film kurgusal olarak dünyayı kurtarmak, gözetmek ve yeryüzünde adaletin sağlanması içi bir süper kahramanın insan bedenine bürünmesini anlatmaktadır. Ancak bu amaç çeşitli koşullardan ve dünyanın durumundan dolayı hiç de kolay olmayacaktır. Buna ek olarak süper kahraman sorumluluklarının da üstlenilmesi gerekecektir. Olağan üstü güçlere sahip olan karakterler bozulmaması gereken ahlak kurallarının zarara uğradığı anda her zaman doğru tarafı tercih etmelidir.
Brightburn filmi İzle

Brightburn Türkçe Dublaj izle

Brightburn filmi full hd Hikâyede uzaydan düşen bir bebeğin yaşamı anlatılmaktadır. Bu bebeğin bulunması çiftçi aile tarafından şaşırtıcı ve sevindirici olarak karşılanacak. Çift bebeği evlat edinmeye karar verecek ve sağlıklı bir şekilde büyümesi için ellerinden geleni yapacaktır. Bebeği öz evlatları gibi görmektedirler. Adeta üstüne titreyen anne, baba bu süreçte oldukça mutlu olmuşlardır.
Brightburn filmi Full Hd İzle

Brightburn Filmi Full HD izle

Brightburn filmi tek parça izle Bu bebeğin nerden geldiği ve aslında kim olduğu kimse tarafından bilinmemektedir. Ancak bu dünyadan olmadığı gerek davranışları gerek görünüşüyle anlaşılabilir bir gerçektir. Aile ilk başlarda imkân vermez ve bebeğin aslında neyi temsil ettiğini önemsemezler. Artık büyümüş ve iyice yetişkin haline doğru yol alan bebek farklı yönde bir süper kahraman olacaktır. Bünyesinde barındırdığı kötülük özellikleri nedeniyle birbirinden korkunç felaketlere sebebiyet verir. Bütün bu davranışları kısa bir süre sonra çift tarafından fark edilecektir. Ancak şeytanın insan şeklinde bulunduğu bu gence kolay kolay kimse hükmedemeyecektir. Bütün bu olağanüstü durumlar yaşansa da dünyayı kurtarmanın tek bir yolu bulunmaktadır.
Brightburn filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2019
  • IMDb Puanı
    6.8
  • Film Dili
    Girilmedi
100 Yorum
can
9 Haziran 2019

sinema çekimine benziyor

Cavid
23 Mayıs 2019

Kismet olursa izliycem

bababa
21 Mayıs 2019

nice güzelmiş

Ercan
19 Mayıs 2019

🙂

Allperr
19 Mayıs 2019

Siteye teşekkür ederim hiç bir yerde bulamamıştım

Yunus er
16 Mayıs 2019

Bu film benim çok ilgimi çekti güzele benziyor herkesin izlemesini isterim

İmirhan
15 Mayıs 2019

Güzele benziyor

maarode
8 Mayıs 2019

emeğe saygı

Mert
5 Mayıs 2019

Film güzel beğendim

Ertan
5 Mayıs 2019

Bu nedenle de çok iyi

Rizeliyy
3 Mayıs 2019

Filmi tam izleyebilen oldumu arkadaşlar

Zohre
1 Mayıs 2019

İyi sevdim

Elvan
30 Nisan 2019

Film çok iyiydi

Ahmet
28 Nisan 2019

İzlersek nasılmış bakıcaz

Aydan Coşkun
28 Nisan 2019

Güzel bir film