Bücür Filmi İzle (2018)

720

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Bücür Filmi İzle (2018)

Bücür Filmi İzle

Bücür Filmi İzle, Annesini arayan bir delikanlının maceralarını konu alan bu film komedi filmidir. Tam bir bilgisayar kurdu olan Umut, tüm zamanını bilgisayar başında geçirmektedir. Annesini hiç tanımayan Umut, annesini bulmaya karar verir ve yola çıkar. Yola çıkan çocuk yaşlardaki kişi başına gelecek türlü belalarla da uğraşacaktır.
Bücür Filmi İzle

Bücür Filmi Full Hd İzle

Bücür Filmi Full HD izle, yakışıklı delikanlı, onuncu yaşına girmeden önce annesini bulmak için yola çıkar annesini merak eden Umut, teknolojiden ve internetten faydalanan bu kişi üstün becerileri sayesinde annesinin bir takım izlerine rastlar. Annesi ile ilgili öğrendiği bilgilerden sonra da İstanbul’a doğru yola çıkan Umut, burada tesadüfen Özge adında birine rastlar. Özge ile yapacakları yolculuk esnasında bir çok zorlukla karşılaşacaklardır. Peşlerine düşen adamlardan kurtulmak için de büyük çaba sarf ederler.
Bücür Filmi Full Hd İzle

Bücür Filmi Tek Parça izle

Bücür Filmi Tek Parça izle, Annesini bulmak için 3 gün arayış yapan Umut, Özge ile birlikte arayış yapar. Kendilerini türlü belaların içinde bulan delikanlı, bir yandan annesini bulmak için çaba gösterirken, bir yandan da Özge ile birlikte zaman geçirmeye çalışır. Özge ile geçirdiği zaman sürecinde de peşine düşen adamlardan kurtulmaya çalışmaktadır. Acaba Umut annesini bulabilecek mi? Özge ile peşlerine takılan kişilerden kurtulabilecekler mi? Yönetmenliğini Umut Kırca’nın senaryosunu, Yaşar Arak ve Ömer Müfit Pınar’ın kaleme aldığı bu filmin fragmanını www.superfullhdfilmizle.com sayesinde keyifle izleyebilirsiniz.
Bücür Filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 5.6 /10 Toplam oy: 1088

Tür: Komedi, Aile, Yerli Filmler

Yapım: Türkiye

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Umut Kırca

Oyuncular: Berat Efe Parlar, Seren Şirince, Seçkin Özdemir, Taner Barbas, Durul Bazan, Hamdi Kahraman, Ali Rıza Tanyeli, Ümir Erdim, Dolunay Soysert

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Bücür Filmi İzle (2018)” filminde 2.188 Yorum bulunuyor.
 1. ege

  indiriyorum fıragmanı iniyo filmi izleyemedim

 2. isim yok

  normal full nasıl izlenio

 3. oley be

  sen şaka yapıyorsun yaa çok teşşekkürler valllah aylarca aradım sonunda buldum bee sonundaaaa izleyin istedeğiniz zaman izlemek için indirin derim

 4. sıla

  full bölüm var

 5. ser

  açılmıyor sadece fragman var

 6. Deren

  Çok iyi bir film

 7. ALİ KEMAL

  BENCE ÇOK GÜZEL BİR FİLM HARİKA

 8. Furkan yiğit

  Çok güzel