Bugday Full HD izle (2017)

rek
FILM BILGILERI 2 sene önce
Bugday Full HD izle (2017)

Bugday filmi İzle

Bugday filmi izle Hikayemiz bir genetik uzmanının tanık olduklarını konu edinmektedir. Profesör Erol Erin, kendi alanında son derece önemli çalışmalarıyla tanınmaktadır. Yaşamını ise normal insanlardan daha farklı şekilde sürdürmektedir. Çünkü karakterimiz, manyetik duvarlarla çevrili olan bir şehrin sakinidir. Şehrin tarımsal plantasyonları, saptanamayan bir genetik kriz kaynaklı olarak olumsuz yönde etkilenecektir. Profesör Erol Erin, kendi uzmanlık alanından kaynaklanan bu sorunun çözümünü bulabilmek adına uzun soluklu bir maceraya çıkacaktır.
Bugday filmi İzle

Bugday filmi full Hd İzle

Bugday filmi full hd Profesör Erol, Novus Vita isimli büyük çaplı bir kurumda kariyerini sürdürmektedir. Yoğun çalışma temposu, zamanının büyük bir bölümünde kurumda kalmasını zorunlu kılmıştır. Sürekli olarak toplantılara girip çıkan karakterimiz, standart toplantılarından birinde Cemil Akman adındaki bir bilim insanını adına tanık olacaktır. Karakterimiz için isminden daha önemlisi ise çalışmalarıdır. Cemil Akman, özellikle genetiği modifiye edilmiş olan tohumlarda, büyük bir yıkıma neden olabilecek benzer türden krizler konusuyla alakalı hazırladığı tezden dolayı ciddi oranda dikkat çekmiştir.
Bugday filmi Full Hd İzle

Bugday filmi Tek Parça izle

Bugday filmi tek parça izle Profesör Erol’un bu saatten sonra tek çıkış yolu Cemil Akman’a ulaşmak olacaktır. Onun peşinden çıktığı yolculukta, konu hakkında daha detaylı konuşabileceği ümidiyle ilerleyecektir. Erol, ilerlemiş olduğu sürpriz yolculuğunda hangi durumlarla karşılaşacağı yönünde fikir sahibi değildir. Atmış olacağı bu adım tüm insanlığın kaderini değiştirecek bir hareketinde ilk adımı olacaktır. Bu nedenle Erol, ciddi bir konuyla ilgilendiğinin fazlasıyla bilincindedir.
Bugday filmi Tek Parça izle

Oy Ort: 8.0 /10 Toplam oy: 5

Tür: Dram, Yerli Filmler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Semih Kaplanoğlu

Oyuncular: Jean-Marc Barr, Ermin Bravo, Grigoriy Dobrygin, Cristina Flutur, Lubna Azabal

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Bugday Full HD izle (2017)” filminde 212 Yorum bulunuyor.
  1. kamçatka

    süt bal yumurta’dan sonra bakalım bu filmi nasıl

  2. Mustafa Su

    Güzel

  3. Leyla

    Sabırsizlanıyorum izlemek için

  4. ilhan

    güzel iş

  5. at

    iyi

  6. Aybuke

    Hıhım

  7. İsmail

    bakalım

  8. Murat

    Harika bir film mutlaka izlenmeli

  9. Murat

    Harika

  10. cydnyr

    merakla bekliyoruz

  11. asd

    bakalım

  12. Mahmut

    Çok iyi diyorlar