Bugday Full HD izle (2017)

8.0 /10 5
Bugday Full HD izle (2017)

Bugday filmi İzle

Bugday filmi izle Hikayemiz bir genetik uzmanının tanık olduklarını konu edinmektedir. Profesör Erol Erin, kendi alanında son derece önemli çalışmalarıyla tanınmaktadır. Yaşamını ise normal insanlardan daha farklı şekilde sürdürmektedir. Çünkü karakterimiz, manyetik duvarlarla çevrili olan bir şehrin sakinidir. Şehrin tarımsal plantasyonları, saptanamayan bir genetik kriz kaynaklı olarak olumsuz yönde etkilenecektir. Profesör Erol Erin, kendi uzmanlık alanından kaynaklanan bu sorunun çözümünü bulabilmek adına uzun soluklu bir maceraya çıkacaktır.
Bugday filmi İzle

Bugday Türkçe Dublaj izle

Bugday filmi full hd Profesör Erol, Novus Vita isimli büyük çaplı bir kurumda kariyerini sürdürmektedir. Yoğun çalışma temposu, zamanının büyük bir bölümünde kurumda kalmasını zorunlu kılmıştır. Sürekli olarak toplantılara girip çıkan karakterimiz, standart toplantılarından birinde Cemil Akman adındaki bir bilim insanını adına tanık olacaktır. Karakterimiz için isminden daha önemlisi ise çalışmalarıdır. Cemil Akman, özellikle genetiği modifiye edilmiş olan tohumlarda, büyük bir yıkıma neden olabilecek benzer türden krizler konusuyla alakalı hazırladığı tezden dolayı ciddi oranda dikkat çekmiştir.
Bugday filmi Full Hd İzle

Bugday Filmi Full HD izle

Bugday filmi tek parça izle Profesör Erol’un bu saatten sonra tek çıkış yolu Cemil Akman’a ulaşmak olacaktır. Onun peşinden çıktığı yolculukta, konu hakkında daha detaylı konuşabileceği ümidiyle ilerleyecektir. Erol, ilerlemiş olduğu sürpriz yolculuğunda hangi durumlarla karşılaşacağı yönünde fikir sahibi değildir. Atmış olacağı bu adım tüm insanlığın kaderini değiştirecek bir hareketinde ilk adımı olacaktır. Bu nedenle Erol, ciddi bir konuyla ilgilendiğinin fazlasıyla bilincindedir.
Bugday filmi Tek Parça izle

  • Yapım Yılı
    2017
  • IMDb Puanı
    6.2
  • Film Dili
    Yerli Film
214 Yorum
Ayşegül çağlar
24 Ağustos 2021

Müthiş ötesi bir film…..

Meryem Çıldıroğlu
21 Mayıs 2021

O kadar derin bir film ki… Çok güzel emek verilmiş. Böyle işler çıkarmamız karşısında çok çok sevindim. Köklerden beslenilmiş. O sanatlar üstü sanattan sinema sanatına ruh eklenmiş. Kur’an’dan, İslam geleneğinden… Kehf suresinin, Ta-ha suresinin meali belki dahası, tefsiri okunmadan izlendiğinde çok yüzeysel kalacak bir film. Dünyamızı yavaş yavaş bu sona doğru sürüklüyor olma fikri kan dondurucu…. Allah hepimizi, “yerle gök arasındaki tüm varlıkların kendisine emanet edildiği bilinciyle nefes alıp veren” kullarından eylesin.

kamçatka
13 Aralık 2020

süt bal yumurta’dan sonra bakalım bu filmi nasıl

Mustafa Su
12 Aralık 2020

Güzel

Leyla
5 Aralık 2020

Sabırsizlanıyorum izlemek için

ilhan
28 Kasım 2020

güzel iş

at
6 Eylül 2020

iyi

Aybuke
12 Ağustos 2020

Hıhım

İsmail
24 Temmuz 2020

bakalım

Murat
13 Temmuz 2020

Harika bir film mutlaka izlenmeli

Murat
12 Temmuz 2020

Harika

cydnyr
27 Haziran 2020

merakla bekliyoruz

asd
26 Haziran 2020

bakalım

Mahmut
25 Haziran 2020

Çok iyi diyorlar