Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi Filmi izle (2019)

38
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 46   Ortalama: 3.6/5]Verdiğiniz Puan: 2
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi Filmi izle (2019)

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi filmi İzle

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi filmi izle Hikâyede kafadar afacanların çıktıkları macera aktarılacaktır. Yaşıtlarından daha fazla zeki olan karakterler, zihinleriyle bir adım öne çıkmaktadırlar. Bu zamana kadar birçok sorunun üstesinden gelebilmiştirler. Zekâları, içgüdüsel olarak sorunlara karşı analitik çözüm yolları geliştirebilmektedir. Çevreleri, bu konuda kendilerine destek olmaktadır. Hayatları boyunca yaramazlık peşinden koşan çocuklar, şimdi daha ciddi olayların içinde yer alacaklar.
Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi filmi İzle

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi filmi full Hd İzle

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi filmi full hd Mert, Aslı ve Can isimli karakterler, beraber vakit geçirmekten keyif duymaktadırlar. Üç arkadaş, bu zamana kadar en çok bilimsel konular üzerine araştırma yaparak, hazza ermektedirler. Koca evrende, en sıra dışı icatlardan birisi Can tarafından yapılacaktır. Bu icadın sınırlarını zorladıklarındaysa, kendilerini bambaşka bir alemde bulacaktırlar.
Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi filmi Full Hd İzle

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi filmi Tek Parça izle

Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi filmi tek parça izle Can, icadını arkadaşlarına sunduğunda hep birlikte neler yapabileceğini merak edecekler. Ancak, ters giden durumlar karşısında üçünün de kaderi Bulmaca Kulesi’nden aşağıya düşecektir. Uzun bir süre düşen karakterler, en sonunda sert bir şekilde başka bir dünyaya çakıldıklarını gözlemleyecekler. Bu dünyada her şey ipucu ve bilmeceler üzerine kuruludur. Karakterler, akıllarını kullanarak bütün bulmacaları çözüp, ebeveynlerinin merak etmesine yol açmadan tez zamanda evlerine dönebilmeyi amaçlayacaktırlar. Kimi bulmacaları basit aşarlarken, kimi bulmacalarda ise tamamen tıkandıklarını düşünecekler. Bu durumda da bu zamana kadar edindikleri tecrübe yardımlarına koşacaktır.
Bulmaca Kulesi Dev Kuşun Gizemi filmi Tek Parça izle

Tür: Animasyon Filmleri

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Ahmet Erdal

Oyuncular: Selay Taşdöğen, Olcay Yusufoğlu, Elif Koç

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?