Sitemizde şuan toplam 1312 film bulunmaktadır.

Burn – Cehennem Gecesi Tek Parça izle (2019)

0
( Yüksek Kalite ) Fragman FULL HD - TEK PART TEK PARÇAYorum yap

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Burn – Cehennem Gecesi Tek Parça izle (2019)

Burn filmi İzle

Burn filmi izle Hikâye kahramanı Melinda, hayallerinin peşinden koşmak isteyen bir genç kızdır. Uzun zamandır kariyerinde hayalini kurduğu sıçramayı yapamamıştır. Benzin istasyonuna çalışarak geçimini elde etmektedir. Fakat sıradan bir günde başına gelenler, büyük olayları tetikleyecektir. Sheila isimli meslektaşı ile arasında garip bir rekabet vardır. Fakat Melinda yapısal olarak kendisinden çevik karaktere hiçbir şekilde diz çöktürememiştir. Bu nedenle de başarılarını karakterin gölgesinde sürdürmeye devam edecektir.
Burn filmi İzle

Burn filmi full Hd İzle

Burn filmi full hd Sheila’nın hevesli tavırlarının Melinda’nın yapısal olarak değişime uğramasındaki katkısı üzerinde duracaktır. Her ne yaparsa yapsın, hep geride kalacağının bilincinde olan karakter, önüne çıkacak ilk fırsatı değerlendirerek, durumu ekarte etmeye çalışacaktır. Bir süre sonra da aradığı fırsat eline geçecektir. Eli silahlı soyguncu Billy, parasal bunalımdan kaynaklı tetiği ikiliye doğrultmuştur. Benzin istasyonunu soyup, paraları almayı kafasına koymuştur. Diğer taraftan bu işlemi gerçekleştirene kadar da Sheila ile Melinda’yı rehin alacaktır.
Burn filmi Full Hd İzle

Burn filmi Tek Parça izle

Burn filmi tek parça izle Bill, hayatının altüst olmasıyla beraber hareketlerinde fevri davranmaya çalışacaktır. Nitekim, bu durum büyük bir zaafına da yol açmıştır. Bir süre sonra dikkati dağılan karakterin bu durumu, Melinda’nın dikkatini çekecektir. Eline geçen ilk fırsatta Billy’i etkisiz hale getirecek karakter, Sheila ile kendisinin de hayatlarını emniyete almış olacaktır. Üstelik başlarda polise teslim edileceğini düşündüğü Bill konusunda, kendisinin çizeceği büyük planları ortaya çıkacaktır.
Burn filmi Tek Parça izle

Tür: Gerilim Filmleri

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Mike Gan

Oyuncular: Tilda Cobham-Hervey, Josh Hutcherson, Suki Waterhouse

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?